| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Ponferradina | Álvaro Ramos | Rapor Hazır | 83% | 5 | 26.07.2027 |
| Al Ain | Fahad Al Hashmi | Aktif | 40% | 1 | 20.07.2027 |
| Universitatea Craiova | Cosmin Mihaila | Aktif | 40% | 1 | 01.07.2027 |
| Gijón | Nil Bravo | Aktif | 80% | 4 | 03.06.2027 |
| Valladolid | Gabriel Nieto | Aktif | 40% | 1 | 31.05.2027 |
| Atromitos | Efthymios Siovas | Aktif | 75% | 3 | 30.05.2027 |
| OFI | Petros Androutsos | Aktif | 75% | 3 | 29.05.2027 |
| Wisła Płock | Karol Grosicki | Aktif | 86% | 6 | 28.05.2027 |
| AEK | Leonidas Limnios | Aktif | 67% | 2 | 27.05.2027 |
| Deportes La Serena | Guillermo Aranguiz | Aktif | 40% | 1 | 27.05.2027 |
| Chiapas | Jose Salcedo | Aktif | 67% | 2 | 22.05.2027 |
| Huesca | Luka Pérez | Aktif | 75% | 3 | 21.05.2027 |
| Universitatea Cluj | Daniel Nita | Aktif | 67% | 2 | 21.05.2027 |
| Hermannstadt | Dorin Ratiu | Aktif | 75% | 3 | 20.05.2027 |
| Unirea Slobozia | Bogdan Man | Aktif | 67% | 2 | 19.05.2027 |
| FC Copenhagen | Emil Wind | Aktif | 67% | 2 | 17.05.2027 |
| Al Wahda | Fahad Saeed | Aktif | 40% | 1 | 16.05.2027 |
| Celta | Izei Vera | Aktif | 86% | 6 | 14.05.2027 |
| CFR Cluj | Razvan Keseru | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2027 |
| Ibiza | Mario Romero | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2027 |
| Oviedo | Hugo Ramírez | Aktif | 83% | 5 | 12.05.2027 |
| Lech | Rafal Lewandowski | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2027 |
| Belenenses | Luis Araujo | Aktif | 40% | 1 | 08.05.2027 |
| Partizan | Milan Radonjic | Aktif | 67% | 2 | 08.05.2027 |
| Eibar | Marcos Ibañez | Aktif | 67% | 2 | 07.05.2027 |
| Lincoln City | Oliver Grant | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2027 |
| Leon | Jesus Sanchez | Aktif | 67% | 2 | 06.05.2027 |
| Rapid Bucharest | Ianis Mihaila | Aktif | 67% | 2 | 06.05.2027 |
| Botosani | Sergiu Mitrita | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2027 |
| Cracovia | Rafal Klich | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2027 |
| Viborg | Andreas Jensen | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2027 |
| Pardubice | Jiri Schick | Aktif | 67% | 2 | 04.05.2027 |
| Elche | Luken Hidalgo | Aktif | 75% | 3 | 02.05.2027 |
| OFI | Alexandros Siovas | Aktif | 75% | 3 | 01.05.2027 |
| Independiente Medellin | Jose Perez | Aktif | 67% | 2 | 30.04.2027 |
| Racing Ferrol | Izei Díaz | Aktif | 80% | 4 | 24.04.2027 |
| Huesca | Nil Cortés | Aktif | 75% | 3 | 22.04.2027 |
| Viborg | Nicolai Andersen | Aktif | 75% | 3 | 22.04.2027 |
| Beitar Jerusalem | Ori Cohen | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2027 |
| FC Nordsjaelland | Martin Hojlund | Aktif | 75% | 3 | 21.04.2027 |
| Pacos de Ferreira | Lucas Mendes | Aktif | 40% | 1 | 20.04.2027 |
| Getafe | Ismael Ramos | Aktif | 75% | 3 | 19.04.2027 |
| Legia | Jakub Kaminski | Aktif | 40% | 1 | 17.04.2027 |
| FC Nordsjaelland | Andreas Delaney | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2027 |
| Leon | Miguel Araujo | Aktif | 40% | 1 | 15.04.2027 |
| Atletico Bucaramanga | Jefferson Muriel | Aktif | 40% | 1 | 14.04.2027 |
| Beitar Jerusalem | Shon Refaelov | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Zaragoza | Izei Hidalgo | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2027 |
| Castellón | José Hidalgo | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Piast | Karol Buksa | Aktif | 40% | 1 | 04.04.2027 |
| Saipa | Reza Karimi | Aktif | 40% | 1 | 28.03.2027 |
| Elche | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 13.03.2027 |
| Oviedo | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 12.03.2027 |
| Saipa | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 12.03.2027 |
| Deportivo La Coruña | Ibai Iglesias | Aktif | 67% | 2 | 11.03.2027 |
| Monterrey | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.03.2027 |
| Alverca | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| Eibar | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.02.2027 |
| Ñublense | Pablo Osorio | Aktif | 40% | 1 | 13.02.2027 |
| Cádiz | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 11.02.2027 |
| Gijón | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 90% | 9 | 09.02.2027 |
| Universitario | Sergio Benavente | Aktif | 40% | 1 | 20.01.2027 |
| Girona | Álvaro Fernández | Aktif | 40% | 1 | 25.12.2026 |
| Alavés | Raúl González | Aktif | 67% | 2 | 23.12.2026 |
| Mirandés | Aimar García | Aktif | 80% | 4 | 23.12.2026 |
| Sabadell | Víctor Rojas | Aktif | 67% | 2 | 15.12.2026 |
| Almería | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 13.12.2026 |
| Virtus Entella | Tommaso Pugliese | Aktif | 40% | 1 | 13.12.2026 |
| Granada | Lucas Garrido | Aktif | 40% | 1 | 09.12.2026 |
| Eldense | Pablo Bravo | Aktif | 40% | 1 | 06.12.2026 |
| Ponferradina | Rubén Ramírez | Aktif | 75% | 3 | 04.12.2026 |
| Zaragoza | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 21.11.2026 |
| Málaga | Gabriel Marín | Aktif | 67% | 2 | 19.11.2026 |
| Las Palmas | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 80% | 4 | 03.11.2026 |
| Eldense | Pablo García | Aktif | 40% | 1 | 30.10.2026 |
| Las Palmas | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 27.10.2026 |
| Mirandés | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 21.10.2026 |
| Mallorca | Víctor Sosa | Aktif | 40% | 1 | 09.09.2026 |
| Talleres | Fernando Otero | Aktif | 40% | 1 | 19.08.2026 |
| AVS | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Lusitânia Lourosa | Nuno Oliveira | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Nacional | Eduardo Santos | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |