| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Norwich City | Jacob Grant | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2030 |
| Ujpest | David Lisztes | Rapor Hazır | 67% | 2 | 08.03.2030 |
| Levski | Yordan Milanov | Aktif | 40% | 1 | 07.03.2030 |
| Maccabi Tel Aviv | Ofir Cohen | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.03.2030 |
| Ferencvaros | Krisztian Orban | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2030 |
| Maccabi Haifa | Tal Natcho | Rapor Hazır | 75% | 3 | 02.03.2030 |
| Universitatea Craiova | Marius Man | Aktif | 40% | 1 | 02.03.2030 |
| Sepahan | Ahmad Karimi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.03.2030 |
| Olympiacos | Spyridon Mandalos | Aktif | 40% | 1 | 27.02.2030 |
| CS Constantine | Ali Benaceur | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.02.2030 |
| Slavia Prague | Jiri Sima | Rapor Hazır | 75% | 3 | 21.02.2030 |
| Alianza Lima | Andre Aquino | Aktif | 40% | 1 | 20.02.2030 |
| Orlando Pirates | Morgan Ngcobo | Aktif | 40% | 1 | 17.02.2030 |
| St. Louis CITY SC | Ryan Steffen | Aktif | 67% | 2 | 13.02.2030 |
| ZTE | Janos Fiola | Aktif | 40% | 1 | 13.02.2030 |
| Zhejiang FC | Deng Tao | Aktif | 40% | 1 | 11.02.2030 |
| Persepolis | Kaveh Rezaeian | Aktif | 40% | 1 | 10.02.2030 |
| Al Wahda | Amer Abdulrahman | Aktif | 40% | 1 | 04.02.2030 |
| MSK Zilina | Milan Mak | Aktif | 40% | 1 | 02.02.2030 |
| HJK | Nikolai Pukki | Aktif | 40% | 1 | 01.02.2030 |
| Maccabi Haifa | Eitan Melikson | Aktif | 40% | 1 | 30.01.2030 |
| Stjarnan | Arnor Saevarsson | Aktif | 40% | 1 | 30.01.2030 |
| CFR Cluj | Bogdan Tanase | Aktif | 40% | 1 | 23.01.2030 |
| Orlando City | Connor Morris | Aktif | 67% | 2 | 08.01.2030 |
| Stjarnan | Sverrir Bjarnason | Aktif | 40% | 1 | 01.01.2030 |
| MSK Zilina | Kristian Mak | Aktif | 40% | 1 | 08.08.2029 |
| MSK Zilina | Andrej Nemec | Aktif | 40% | 1 | 07.08.2029 |
| Kecskeméti TE | Marton Nagy | Aktif | 40% | 1 | 30.07.2029 |
| Al Jazira | Ali Al Hammadi | Aktif | 67% | 2 | 28.07.2029 |
| Kawasaki Frontale | Shinji Osako | Aktif | 40% | 1 | 25.07.2029 |
| Shenzhen Peng City | Song Yu | Aktif | 83% | 5 | 23.07.2029 |
| Chengdu Rongcheng | Fu Zheng | Aktif | 40% | 1 | 21.07.2029 |
| Al Shabab | Hassan Mabkhout | Aktif | 40% | 1 | 20.07.2029 |
| Dalian Yingbo | Hu Tao | Aktif | 40% | 1 | 18.07.2029 |
| Shandong Taishan | Huang Gang | Aktif | 88% | 7 | 10.07.2029 |
| Adana Demirspor | Ozan Kabak | Aktif | 40% | 1 | 27.06.2029 |
| Obolon | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 26.06.2029 |
| Atletico Nacional | Wilmar Cuadrado | Aktif | 40% | 1 | 25.06.2029 |
| Gijón | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 16.05.2029 |
| Kawasaki Frontale | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 88% | 7 | 16.05.2029 |
| Fredrikstad | Erling Singh | Aktif | 40% | 1 | 15.05.2029 |
| Dalian Yingbo | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 83% | 5 | 03.05.2029 |
| Al Gaish | El Sayed Zaki | Aktif | 67% | 2 | 01.05.2029 |
| Hapoel Beer Sheva | Uri Natcho | Aktif | 40% | 1 | 01.05.2029 |
| Melbourne City | Ben Carter | Aktif | 75% | 3 | 30.04.2029 |
| Apollon | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 24.04.2029 |
| Gijón | Julen Flores | Aktif | 40% | 1 | 19.04.2029 |
| Aigle Royal de la Menoua | Christian Oyongo | Aktif | 80% | 4 | 18.04.2029 |
| Liepaja | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 17.04.2029 |
| Ashanti Gold | Daniel Baba | Aktif | 75% | 3 | 15.04.2029 |
| Chengdu Rongcheng | Huang Changjie | Aktif | 67% | 2 | 15.04.2029 |
| WAFA | Harrison Essien | Aktif | 40% | 1 | 15.04.2029 |
| Olimpija Ljubljana | Matic Sesko | Aktif | 40% | 1 | 10.04.2029 |
| Watford | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.04.2029 |
| Liberty Professionals | Abeiku Gyan | Aktif | 67% | 2 | 08.04.2029 |
| AS Trencin | Matej Valjent | Aktif | 75% | 3 | 05.04.2029 |
| Foolad | Ashkan Mohammadi | Aktif | 40% | 1 | 03.04.2029 |
| Alashkert | Hayk Sarkisov | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2029 |
| Unisport Bafang | Arnaud Ekambi | Aktif | 40% | 1 | 29.03.2029 |
| Dinamo Brest | Uladzislau Kendysh | Aktif | 67% | 2 | 27.03.2029 |
| Fylkir | Bjorn Johannsson | Aktif | 40% | 1 | 26.03.2029 |
| Girona | Eduardo Ramos | Aktif | 67% | 2 | 26.03.2029 |
| Spezia | Armando Coppola | Aktif | 67% | 2 | 25.03.2029 |
| Deportes La Serena | Felipe Riquelme | Aktif | 40% | 1 | 24.03.2029 |
| Alianza Petrolera | Mateo Hurtado | Aktif | 40% | 1 | 20.03.2029 |
| Dinamo Batumi | Davit Kashia | Aktif | 40% | 1 | 20.03.2029 |
| Liepaja | Raivis Gabovs | Aktif | 40% | 1 | 14.03.2029 |
| Olimpija Ljubljana | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 13.03.2029 |
| DAC Dunajska Streda | Ivan Strelec | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2029 |
| Puskas Akademia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2029 |
| Shanghai Shenhua | Luo Fan | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2029 |
| Al Nasr | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.03.2029 |
| Apollon | Petros Christofi | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2029 |
| NK Maribor | Filip Elsnik | Aktif | 67% | 2 | 27.02.2029 |
| Brown de Adrogué | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 26.02.2029 |
| Spezia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 23.02.2029 |
| PAOK | Thanasis Kourbelis | Aktif | 40% | 1 | 16.02.2029 |
| Girona | Pol León | Aktif | 40% | 1 | 13.02.2029 |
| Aduana Stars | Jonathan Owusu | Aktif | 40% | 1 | 17.12.2028 |
| WAFA | Bernard Baba | Aktif | 40% | 1 | 21.11.2028 |