| Tür | İstenen Fiyat | Tarih | Durum |
|---|---|---|---|
| Transfer | 16.5M | 01.06.2027 | Uygun |
| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Ludogorets | Tsvetan Bozhikov | Aktif | 40% | 1 | 31.07.2027 |
| AEK | Grigorios Giakoumakis | Rapor Hazır | 83% | 5 | 19.07.2027 |
| Stade de Reims | Alexandre François | Aktif | 40% | 1 | 11.07.2027 |
| Gillingham | John Howard | Aktif | 40% | 1 | 14.06.2027 |
| Dinamo Moscow | Roman Isakov | Aktif | 40% | 1 | 11.06.2027 |
| Viking | Jens Linnes | Aktif | 67% | 2 | 10.06.2027 |
| Olympique de Marseille | Gabriel Roussel | Aktif | 83% | 5 | 07.06.2027 |
| Notts County | David Scott | Rapor Hazır | 68% | 1 | 01.06.2027 |
| Stevenage | Timothy Henderson | Rapor Hazır | 68% | 1 | 01.06.2027 |
| FCSB | Marius Iancu | Aktif | 40% | 1 | 31.05.2027 |
| SM Caen | Marc Olivier | Aktif | 40% | 2 | 31.05.2027 |
| Stade de Reims | Vincent Le Goff | Aktif | 40% | 1 | 31.05.2027 |
| Le Havre AC | Frédéric Dumas | Aktif | 88% | 7 | 29.05.2027 |
| Queens Park Rangers | Jacob Young | Aktif | 40% | 1 | 29.05.2027 |
| RAAL La Louviere | Lois Nainggolan | Aktif | 83% | 5 | 29.05.2027 |
| RC Lens | Stéphane Roux | Aktif | 88% | 7 | 29.05.2027 |
| KV Mechelen | Radja Castagne | Aktif | 67% | 2 | 28.05.2027 |
| OGC Nice | Olivier Paris | Aktif | 83% | 5 | 28.05.2027 |
| CSKA Sofia | Georgi Nedyalkov | Aktif | 67% | 2 | 27.05.2027 |
| Slovan Bratislava | Marek Sestak | Aktif | 83% | 5 | 26.05.2027 |
| Stade Rennais | Vincent Henry | Aktif | 88% | 7 | 26.05.2027 |
| FC Nantes | Théodore Vincent | Aktif | 75% | 3 | 25.05.2027 |
| Sheffield United | Alexander Hawkins | Aktif | 86% | 6 | 24.05.2027 |
| Hapoel Beer Sheva | Ori Atzili | Aktif | 40% | 1 | 23.05.2027 |
| Torino | Mariano Marchetti | Aktif | 75% | 3 | 23.05.2027 |
| Malmo FF | Adam Ekdal | Aktif | 67% | 2 | 22.05.2027 |
| AS Saint-Etienne | Emmanuel Schmitt | Aktif | 75% | 4 | 21.05.2027 |
| Antwerp | Leander Chadli | Aktif | 67% | 2 | 21.05.2027 |
| AS Saint-Etienne | Patrick Gérard | Aktif | 75% | 3 | 20.05.2027 |
| KV Kortrijk | Dries Lukaku | Aktif | 80% | 4 | 19.05.2027 |
| Rodez AF | David Perrin | Aktif | 80% | 4 | 19.05.2027 |
| Burnley | David Barnes | Aktif | 80% | 4 | 17.05.2027 |
| Basaksehir | Sinan Demiral | Aktif | 40% | 1 | 16.05.2027 |
| Al Ahly | Trezeguet El Nenny | Aktif | 40% | 1 | 15.05.2027 |
| Dijon | Stéphane Legrand | Aktif | 75% | 3 | 11.05.2027 |
| Barracas Central | José Pereyra | Aktif | 75% | 3 | 09.05.2027 |
| FC Metz | Benoît Leclerc | Aktif | 88% | 7 | 09.05.2027 |
| Burnley | Nicholas Jones | Aktif | 67% | 2 | 06.05.2027 |
| Blackburn Rovers | Samuel Wright | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2027 |
| FC Annecy | David Garnier | Aktif | 91% | 10 | 05.05.2027 |
| FC Nantes | Hervé Rousseau | Aktif | 40% | 1 | 03.05.2027 |
| AS Nancy | Édouard Legrand | Aktif | 40% | 1 | 02.05.2027 |
| FCSB | Daniel Ratiu | Aktif | 75% | 3 | 02.05.2027 |
| Stoke City | Thomas Scott | Aktif | 40% | 1 | 02.05.2027 |
| Pogon | Karol Moder | Aktif | 75% | 3 | 29.04.2027 |
| Internacional | Alex Rocha | Aktif | 80% | 4 | 28.04.2027 |
| OGC Nice | Rémy André | Aktif | 40% | 1 | 28.04.2027 |
| Pogon | Bartosz Szymanski | Aktif | 67% | 2 | 27.04.2027 |
| Rotherham United | George Henderson | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2027 |
| Novorizontino | Douglas Costa | Aktif | 67% | 2 | 24.04.2027 |
| Middlesbrough | Liam Fisher | Aktif | 67% | 2 | 23.04.2027 |
| Middlesbrough | Alexander Bailey | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2027 |
| Pogon | Dawid Szymanski | Aktif | 75% | 3 | 23.04.2027 |
| Exeter City | Oliver James | Aktif | 67% | 2 | 22.04.2027 |
| FC Nantes | Didier Mercier | Aktif | 86% | 6 | 22.04.2027 |
| Internacional | Vitor Souza | Aktif | 40% | 1 | 22.04.2027 |
| Vasco da Gama | Daniel Moura | Aktif | 67% | 2 | 22.04.2027 |
| Zulte Waregem | Christian Vertonghen | Aktif | 88% | 7 | 22.04.2027 |
| Ludogorets | Bojidar Petrov | Aktif | 40% | 1 | 19.04.2027 |
| HJK | Urho Huuhka | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2027 |
| Piast | Lukasz Piszczek | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2027 |
| Racing Santander | Marc Carrasco | Aktif | 40% | 1 | 17.04.2027 |
| US Orleans | Édouard Mathieu | Aktif | 80% | 4 | 17.04.2027 |
| Al-Nassr | Nasser Al-Dosari | Aktif | 75% | 3 | 16.04.2027 |
| Barracas Central | Alejandro Bruno | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2027 |
| Belgrano | Emiliano Blanco | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2027 |
| RAAL La Louviere | Dedryck Chadli | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2027 |
| Santos | Gabriel Silva | Aktif | 80% | 4 | 16.04.2027 |
| Zaglebie | Jan Zielinski | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2027 |
| Wanderers | Juan Santos | Aktif | 67% | 2 | 15.04.2027 |
| Basaksehir | Umut Kabak | Aktif | 40% | 1 | 14.04.2027 |
| Cruzeiro | Wesley Queiroz | Aktif | 40% | 1 | 14.04.2027 |
| Hapoel Tel Aviv | Sagiv Weissman | Aktif | 80% | 4 | 14.04.2027 |
| FH | Kari Gunnarsson | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2027 |
| Oxford United | Joseph Clarke | Aktif | 67% | 2 | 13.04.2027 |
| US Concarneau | Yann Bertrand | Aktif | 83% | 5 | 13.04.2027 |
| Cruzeiro | Cristiano Teixeira | Aktif | 40% | 1 | 12.04.2027 |
| Slavia Prague | Vladimir Masopust | Aktif | 83% | 5 | 12.04.2027 |
| Deportivo Municipal | Victor Lopez | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Mamelodi Sundowns | Thamsanqa Dala | Aktif | 80% | 4 | 11.04.2027 |
| Silkeborg | Robert Poulsen | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Avaí | Felipe Freitas | Aktif | 67% | 2 | 10.04.2027 |
| Coritiba | Daniel Fonseca | Aktif | 67% | 2 | 10.04.2027 |
| AEK | Efthymios Tsimikas | Aktif | 40% | 1 | 09.04.2027 |
| Grêmio | Samuel Peixoto | Aktif | 67% | 2 | 09.04.2027 |
| Kaizer Chiefs | Thamsanqa Mothiba | Aktif | 75% | 3 | 09.04.2027 |
| Beerschot | Romelu Nainggolan | Aktif | 67% | 2 | 08.04.2027 |
| Clermont Foot | Joseph Leroy | Aktif | 80% | 4 | 08.04.2027 |
| Stade Rennais | Bruno Fournier | Aktif | 67% | 2 | 07.04.2027 |
| Torino | Leonardo Galli | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2027 |
| Eyupspor | Recep Kokcu | Aktif | 40% | 1 | 06.04.2027 |
| Bradford City | Liam Young | Aktif | 67% | 2 | 05.04.2027 |
| Pisa | Elia Moretti | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Portsmouth | Anthony Cook | Aktif | 75% | 3 | 03.04.2027 |
| Fluminense | José Monteiro | Aktif | 67% | 2 | 01.04.2027 |
| Saipa | Ashkan Jahanbakhsh | Aktif | 40% | 1 | 01.04.2027 |
| Krylya Sovetov | Sergei Polunin | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| Al-Hilal | Abdullah Al-Dawsari | Aktif | 40% | 1 | 30.03.2027 |
| Juventud | Manuel Alvarez | Aktif | 40% | 1 | 30.03.2027 |
| KV Mechelen | Dries Fellaini | Aktif | 40% | 1 | 30.03.2027 |
| Pau FC | Frédéric Laine | Aktif | 75% | 3 | 30.03.2027 |
| Cremonese | Elia Rocca | Aktif | 40% | 1 | 29.03.2027 |
| Club Brugge | Hans Batshuayi | Aktif | 67% | 2 | 27.03.2027 |
| Dinamo Bucharest | Marius Marin | Aktif | 67% | 2 | 27.03.2027 |
| Foolad | Ahmad Moharrami | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2027 |
| Vasco da Gama | Sérgio Alves | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2027 |
| Paysandu | Victor Batista | Aktif | 40% | 1 | 25.03.2027 |
| Genclerbirligi | Cengiz Topcu | Aktif | 67% | 2 | 24.03.2027 |
| Ipswich Town | Mark Cooper | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2027 |
| Metalist | Vasyl Mykhailychenko | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2027 |
| Wolverhampton | Benjamin Morris | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2027 |
| Cremonese | Massimo Fontana | Aktif | 40% | 1 | 18.03.2027 |
| Ferroviária | João Nardo | Aktif | 40% | 1 | 17.03.2027 |
| Maccabi Tel Aviv | Eitan Atzili | Aktif | 40% | 1 | 17.03.2027 |
| PAOK | Panagiotis Ioannidis | Aktif | 67% | 2 | 16.03.2027 |
| AS Saint-Etienne | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 88% | 7 | 15.03.2027 |
| Bolton Wanderers | Mark Wright | Aktif | 67% | 2 | 15.03.2027 |
| Ipswich Town | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 15.03.2027 |
| SC Bastia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Middlesbrough | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 13.03.2027 |
| Pogon | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 13.03.2027 |
| OH Leuven | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 12.03.2027 |
| OFI | Emmanouil Siopis | Aktif | 67% | 2 | 11.03.2027 |
| Panathinaikos | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2027 |
| Raków Częstochowa | Jakub Szymanski | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2027 |
| KV Mechelen | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.03.2027 |
| Olympique de Marseille | Thibault Dumas | Aktif | 67% | 2 | 09.03.2027 |
| Sochaux | Émile Duval | Aktif | 67% | 2 | 09.03.2027 |
| KFUM Oslo | Patrick King | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2027 |
| Defensor Sporting | Emiliano Alvarez | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2027 |
| HNK Rijeka | Ivica Babic | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2027 |
| Olympique de Marseille | Jean-Luc Charles | Aktif | 67% | 2 | 06.03.2027 |
| RC Lens | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.03.2027 |
| SM Caen | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2027 |
| Le Mans FC | Théodore Martin | Aktif | 75% | 3 | 02.03.2027 |
| Ajax Cape Town | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| Antwerp | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| Preston | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| OFI | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 28.02.2027 |
| HNK Rijeka | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 25.02.2027 |
| Barracas Central | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 24.02.2027 |
| Vasco da Gama | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 24.02.2027 |
| Rapid Bucharest | Razvan Man | Aktif | 40% | 1 | 23.02.2027 |
| Lech | Arkadiusz Grosicki | Aktif | 40% | 1 | 22.02.2027 |
| Bodo/Glimt | Mathias Ajer | Aktif | 67% | 2 | 21.02.2027 |
| Universitatea Craiova | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 21.02.2027 |
| Al Ahly | Shikabala Hegazi | Aktif | 40% | 1 | 17.02.2027 |
| Viktoria Plzen | Martin Sima | Aktif | 40% | 1 | 16.02.2027 |
| US Boulogne | Arnaud Dumas | Aktif | 40% | 1 | 15.02.2027 |
| ES Setif | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.02.2027 |
| KV Kortrijk | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 09.02.2027 |
| Paris FC | Jérôme Barré | Aktif | 40% | 1 | 09.02.2027 |
| Felgueiras | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 08.02.2027 |
| Paysandu | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.02.2027 |
| São Paulo | Luís Moreira | Aktif | 40% | 1 | 08.02.2027 |
| IF Elfsborg | Daniel Olsson | Aktif | 40% | 1 | 07.02.2027 |
| Fluminense | Renato Pacheco | Aktif | 40% | 1 | 06.02.2027 |
| São Paulo | Luís Alves | Aktif | 40% | 1 | 05.02.2027 |
| Burnley | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 02.02.2027 |
| FK Csíkszereda | Cosmin Nedelcearu | Aktif | 40% | 1 | 02.02.2027 |
| Cercle Brugge | Thomas Openda | Aktif | 40% | 1 | 02.01.2027 |
| Bristol Rovers | Samuel Shaw | Aktif | 68% | 1 | 01.01.2027 |
| Burton Albion | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 01.01.2027 |
| Leyton Orient | Benjamin Shaw | Aktif | 68% | 1 | 01.01.2027 |
| Notts County | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 01.01.2027 |
| Port Vale | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 01.01.2027 |
| Dijon | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2026 |
| KV Kortrijk | Simon Doku | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2026 |
| West Ham United | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2026 |
| Pau FC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 29.12.2026 |
| Sint-Truiden | Kevin Kompany | Aktif | 40% | 1 | 29.12.2026 |
| Zulte Waregem | Timothy Onana | Aktif | 40% | 1 | 20.12.2026 |
| FC Nantes | Thibault Faure | Aktif | 67% | 2 | 17.12.2026 |
| Charleroi | Adnan De Bruyne | Aktif | 40% | 1 | 15.12.2026 |
| Millwall | Alexander Turner | Aktif | 40% | 1 | 15.12.2026 |
| Reading | James Miller | Aktif | 67% | 2 | 15.12.2026 |
| Luton Town | Michael Hall | Aktif | 75% | 3 | 13.12.2026 |
| Cardiff City | Matthew Hughes | Aktif | 40% | 1 | 12.12.2026 |
| Portsmouth | Charles Pearson | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2026 |
| Sint-Truiden | Thorgan Lukaku | Aktif | 75% | 3 | 07.12.2026 |
| SC Bastia | Louis Perrin | Aktif | 75% | 3 | 06.12.2026 |
| Union SG | Charles Kompany | Aktif | 40% | 1 | 04.12.2026 |
| OH Leuven | Dries Batshuayi | Aktif | 67% | 2 | 03.12.2026 |
| West Bromwich Albion | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 28.11.2026 |
| LOSC Lille | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 24.11.2026 |
| USL Dunkerque | Jacques Guillaume | Aktif | 67% | 2 | 23.11.2026 |
| Rotherham United | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 22.11.2026 |
| Charleroi | Timothy Meunier | Aktif | 40% | 1 | 19.11.2026 |
| Angers SCO | Julien Laine | Aktif | 40% | 1 | 18.11.2026 |
| West Bromwich Albion | Liam Hunter | Aktif | 40% | 1 | 08.11.2026 |
| OGC Nice | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.11.2026 |
| Sunderland | Andrew Ellis | Aktif | 40% | 1 | 24.10.2026 |
| Grenoble Foot 38 | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.10.2026 |
| Paris FC | Philippe Dumas | Aktif | 40% | 1 | 09.10.2026 |
| LOSC Lille | Frédéric Charpentier | Aktif | 40% | 1 | 02.10.2026 |
| LOSC Lille | Théodore Guillot | Aktif | 40% | 1 | 29.09.2026 |
| Holstein Kiel | Maximilian Sauer | Aktif | 66% | 1 | 31.08.2026 |
| Levante | Oihan Medina | Aktif | 66% | 1 | 31.08.2026 |
| Bari | Giacomo Esposito | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Blackpool | Joshua Phillips | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Bolton Wanderers | Jonathan Phillips | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Bristol City | Samuel Henderson | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Burton Albion | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Charlton Athletic | Charles Martin | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Doncaster Rovers | Nicholas Phillips | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Exeter City | Harry Davis | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Frosinone | Angelo Cecconi | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Greuther Fürth | Lars Haas | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Huddersfield Town | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Leyton Orient | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Luton Town | Richard Hamilton | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Millwall | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Nürnberg | Friedrich Heinrich | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Oxford United | David Ellis | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Peterborough United | Robert Bell | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Port Vale | Joseph Young | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Portsmouth | Stephen Wright | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Preston | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Queens Park Rangers | Paul Bailey | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Reading | Anthony Hamilton | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Rotherham United | James Russell | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Watford | Stephen Hill | Aktif | 68% | 1 | 24.08.2026 |
| Deportivo La Coruña | Gabriel González | Aktif | 68% | 1 | 17.08.2026 |
| Osasuna | Enrique Rojas | Aktif | 68% | 1 | 17.08.2026 |
| Oviedo | Luka Castro | Aktif | 68% | 1 | 17.08.2026 |
| Birmingham | Christopher Cooper | Aktif | 68% | 1 | 10.08.2026 |
| Goiás | Tiago Freitas | Aktif | 68% | 1 | 03.08.2026 |
| Huracán | Miguel Miranda | Aktif | 68% | 1 | 03.08.2026 |
| Leganés | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 68% | 1 | 03.08.2026 |
| Southampton | Stephen Stewart | Aktif | 68% | 1 | 03.08.2026 |
| Barnsley | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Coventry City | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Dynamo Dresden | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Gimnasia La Plata | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Hull City | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Lincoln City | Benjamin Hall | Kısa Listede | 0% | 0 | |
| Mansfield Town | Jacob Price | Kısa Listede | 0% | 0 | |
| Plymouth Argyle | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Stockport County | Mark Scott | Kısa Listede | 0% | 0 | |
| Swansea City | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Tenerife | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Udinese | Salvatore Ranieri | Kısa Listede | 0% | 0 | |
| Wigan Athletic | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 | |
| Wycombe Wanderers | Oyuncu İzleme Departmanı | Bilinen | 0% | 0 |