| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Sesvete | Bruno Pasalic | Aktif | 40% | 1 | 09.08.2029 |
| APEA Akrotiri | Dimitris Merkis | Aktif | 40% | 1 | 06.08.2029 |
| PSIM | Evan Wibowo | Aktif | 40% | 1 | 06.08.2029 |
| Van | Karen Spertsyan | Aktif | 40% | 1 | 06.08.2029 |
| Chernomorets Burgas | Stilyan Delev | Aktif | 40% | 1 | 03.08.2029 |
| Orijent 1919 | Goran Corluka | Aktif | 40% | 1 | 02.08.2029 |
| Lernayin Artsakh | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 01.08.2029 |
| Nasaf | Sardor Akhmedov | Aktif | 40% | 1 | 31.07.2029 |
| Turan Tovuz | Eddy Bayramov | Aktif | 40% | 1 | 30.07.2029 |
| Concordia Chiajna | Alexandru Nita | Aktif | 40% | 1 | 29.07.2029 |
| Kavala | Lazaros Manolas | Aktif | 40% | 1 | 26.07.2029 |
| Mladost Zdralovi | Filip Vukas | Aktif | 40% | 1 | 26.07.2029 |
| Puszcza Niepołomice | Grzegorz Grosicki | Aktif | 40% | 1 | 24.07.2029 |
| SJK | Matti Raitala | Aktif | 40% | 1 | 22.07.2029 |
| Táborsko | Ales Coufal | Aktif | 40% | 1 | 19.07.2029 |
| FC Lahti | Shinji Doan | Aktif | 40% | 1 | 18.07.2029 |
| Sariyer | Oguzhan Inan | Aktif | 40% | 1 | 18.07.2029 |
| Ranheim | Marcus Singh | Aktif | 40% | 1 | 16.07.2029 |
| Kalmar FF | Isak Lindelof | Aktif | 40% | 1 | 15.07.2029 |
| Bhayangkara Presisi | Muhammad Putra | Aktif | 40% | 1 | 10.07.2029 |
| Victoriia Sumy | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.07.2029 |
| Persib | Agung Nugroho | Aktif | 40% | 1 | 08.07.2029 |
| KäPa | Lassi Hakola | Aktif | 40% | 1 | 06.07.2029 |
| Seraing | Simon Vertonghen | Aktif | 40% | 1 | 05.07.2029 |
| Lyn | Mathias Ajer | Aktif | 40% | 1 | 02.07.2029 |
| BVSC-Zugló | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 30.06.2029 |
| Etar | Martin Vasilev | Aktif | 40% | 1 | 30.06.2029 |
| Dunav Ruse | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 29.06.2029 |
| Gor Mahia | Elvis Kipkirui | Aktif | 40% | 1 | 29.06.2029 |
| PK-35 | Leo Pohjanpalo | Aktif | 40% | 1 | 29.06.2029 |
| Bentonit Ijevan | Arman Barseghyan | Aktif | 40% | 1 | 26.06.2029 |
| Al-Diriyah | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 22.06.2029 |
| Odra Opole | Maciej Zielinski | Aktif | 40% | 1 | 19.06.2029 |
| Pirin Blagoevgrad | Svetoslav Mladenov | Aktif | 40% | 1 | 17.06.2029 |
| RFC Liege | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 16.06.2029 |
| Gagra | Mamuka Arveladze | Aktif | 40% | 1 | 14.06.2029 |
| Sandviken | Filip Forsberg | Aktif | 40% | 1 | 14.06.2029 |
| Chornomorets | Mykhailo Yaremchuk | Aktif | 40% | 1 | 09.06.2029 |
| Skeid | Stefan Ryerson | Aktif | 40% | 1 | 09.06.2029 |
| Paysandu FC | Agustin Santos | Aktif | 40% | 1 | 08.06.2029 |
| Amarante | Fabio Simoes | Aktif | 40% | 1 | 07.06.2029 |
| Semen Padang | Septian Hardiyanto | Aktif | 40% | 1 | 02.06.2029 |
| Sabail | Samir Nazarov | Aktif | 40% | 1 | 30.05.2029 |
| Al-Nahda | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 28.05.2029 |
| B.93 | Mads Delaney | Aktif | 40% | 1 | 28.05.2029 |
| Hebar | Krasimir Stoyanov | Aktif | 40% | 1 | 24.05.2029 |
| Szentlőrinc | Szabolcs Szalai | Aktif | 40% | 1 | 23.05.2029 |
| Spaeri | Levan Daraselia | Aktif | 40% | 1 | 21.05.2029 |
| NK Krka | Gregor Mevlja | Aktif | 40% | 1 | 20.05.2029 |
| Van | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.05.2029 |
| Persis | Rizky Hardiyanto | Aktif | 40% | 1 | 15.05.2029 |
| Rustavi | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.05.2029 |
| Titanes Guanare | Luis Ferraresi | Aktif | 40% | 1 | 14.05.2029 |
| Câmpulung Muscel | Florin Cicaldau | Aktif | 40% | 1 | 08.05.2029 |
| Shamakhi | Qara Mammadov | Aktif | 40% | 1 | 08.05.2029 |
| Karcag | Bence Dibusz | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2029 |
| Barquisimeto | Darwin Savarino | Aktif | 40% | 1 | 04.05.2029 |
| Polonia Bytom | Rafal Zielinski | Aktif | 40% | 1 | 01.05.2029 |
| Sousa | Vinícius Amaral | Aktif | 40% | 1 | 30.04.2029 |
| Marítimo de La Guaira | Rafael Cordova | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2029 |
| Karvan | Renat Amirguliyev | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2029 |
| Dukla Banská Bystrica | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 19.04.2029 |
| Gloria Bistrița | Cosmin Ratiu | Aktif | 40% | 1 | 19.04.2029 |
| Naxxar Lions | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2029 |
| Goiânia | José Assis | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2029 |
| Newcastle Jets | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2029 |
| Al-Njoom | Abdullah Al-Enezi | Aktif | 40% | 1 | 25.02.2029 |
| ADO Den Haag | Arnaut Promes | Aktif | 67% | 2 | 31.12.2028 |
| Antwerp | Dedryck De Ketelaere | Aktif | 75% | 3 | 21.12.2028 |