| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Audax Italiano | Mauricio Diaz | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2030 |
| ESTAC Troyes | Bruno Robin | Rapor Hazır | 67% | 2 | 13.05.2030 |
| Fiorentina | Gerardo Raimondi | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2030 |
| Motor Lublin | Maciej Buksa | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2030 |
| Toulouse FC | Christophe Aubert | Rapor Hazır | 75% | 3 | 13.05.2030 |
| Darmstadt 98 | Robert Kraus | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2030 |
| Holstein Kiel | Friedrich Meier | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2030 |
| Rizespor | Kenan Tufan | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2030 |
| SC Freiburg | Niklas Simon | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2030 |
| Beerschot | Timothy Meunier | Rapor Hazır | 75% | 3 | 11.05.2030 |
| Fatih Karagumruk | Hakan Bayindir | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.05.2030 |
| Nacional | Luis Sanabria | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2030 |
| Petrolul Ploiești | Stefan Bancu | Rapor Hazır | 80% | 4 | 11.05.2030 |
| Rapid Bucharest | Stefan Iancu | Rapor Hazır | 75% | 3 | 11.05.2030 |
| Werder Bremen | Frank Lang | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.05.2030 |
| Grasshopper | Simon Ndoye | Rapor Hazır | 67% | 2 | 10.05.2030 |
| Fulham | Harry Atkinson | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.05.2030 |
| Modena | Luigi Schiavone | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.05.2030 |
| Niki Volos | Michalis Manolas | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.05.2030 |
| Samsunspor | Ibrahim Ucar | Aktif | 40% | 1 | 09.05.2030 |
| Adana Demirspor | Ozan Kabak | Aktif | 40% | 1 | 08.05.2030 |
| Charleroi | Charles Mertens | Rapor Hazır | 80% | 4 | 08.05.2030 |
| Norwich City | Joshua West | Aktif | 40% | 1 | 08.05.2030 |
| Zaglebie | Mateusz Bednarek | Aktif | 40% | 1 | 08.05.2030 |
| Antwerp | Hans Vanaken | Aktif | 89% | 8 | 07.05.2030 |
| Burnley | Steven Smith | Rapor Hazır | 67% | 2 | 07.05.2030 |
| Sport Recife | Marcelo Queiroz | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2030 |
| Standard Liege | Thorgan Doku | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2030 |
| EA Guingamp | Dominique Dupont | Rapor Hazır | 88% | 7 | 06.05.2030 |
| FC Augsburg | Ralph Müller | Rapor Hazır | 75% | 3 | 06.05.2030 |
| SC Paderborn | Martin Hartmann | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.05.2030 |
| San Diego Football Club | Gio McKennie | Aktif | 40% | 1 | 06.05.2030 |
| Bari | Orazio Negri | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2030 |
| Dinamo Bucharest | Dragos Ratiu | Rapor Hazır | 75% | 3 | 05.05.2030 |
| Maccabi Tel Aviv | Lior Glazer | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2030 |
| FK Csíkszereda | Ovidiu Bancu | Aktif | 40% | 1 | 04.05.2030 |
| Rodez AF | Daniel Perrin | Aktif | 40% | 1 | 04.05.2030 |
| Zorya | Danylo Vanat | Aktif | 40% | 1 | 04.05.2030 |
| Levski | Stanimir Bojinov | Aktif | 40% | 1 | 03.05.2030 |
| Maccabi Tel Aviv | Omer Shechter | Aktif | 40% | 1 | 03.05.2030 |
| Dinamo Tbilisi | Giorgi Kvilitaia | Rapor Hazır | 67% | 2 | 02.05.2030 |
| SC Bastia | Dominique Brun | Rapor Hazır | 80% | 4 | 02.05.2030 |
| Yverdon | Noah Rodriguez | Aktif | 40% | 1 | 02.05.2030 |
| Luzern | Silvan Zakaria | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.05.2030 |
| Fortuna Düsseldorf | Matthias Günther | Rapor Hazır | 75% | 3 | 30.04.2030 |
| Goztepe | Selcuk Sahin | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2030 |
| LASK | Alexander Trimmel | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2030 |
| Sanfrecce Hiroshima | Genki Tomiyasu | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2030 |
| Sint-Truiden | Laurent Boyata | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2030 |
| Nürnberg | Niklas Lehmann | Rapor Hazır | 75% | 3 | 25.04.2030 |
| Standard Liege | Kevin Nainggolan | Rapor Hazır | 83% | 5 | 25.04.2030 |
| FC Annecy | Denis Olivier | Rapor Hazır | 75% | 3 | 24.04.2030 |
| Cardiff City | Michael Kelly | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Kasimpasa | Umut Celik | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Londrina | Eduardo Queiroz | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Oțelul Galați | Alexandru Burca | Rapor Hazır | 83% | 5 | 23.04.2030 |
| Reggiana | Vincenzo Corsini | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| VfL Bochum | Daniel Hoffmann | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Wellington Phoenix | Andrew Thomas | Aktif | 40% | 1 | 22.04.2030 |
| OB | Erik Delaney | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2030 |
| RC Strasbourg | Raymond Guérin | Rapor Hazır | 67% | 2 | 21.04.2030 |
| Zamalek | Omar Salah | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2030 |
| Exeter City | Peter Harris | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2030 |
| Hull City | Simon Matthews | Rapor Hazır | 67% | 2 | 18.04.2030 |
| Norwich City | Adam King | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2030 |
| FC Nordsjaelland | Jannik Olsen | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2030 |
| Sol de America | Edgar Alderete | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2030 |
| Dynamo Dresden | Kevin Scholz | Rapor Hazır | 67% | 2 | 14.04.2030 |
| OH Leuven | Thomas Carrasco | Rapor Hazır | 67% | 2 | 14.04.2030 |
| Mainz 05 | Niklas Walter | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2030 |
| Cercle Brugge | Mousa Mignolet | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.04.2030 |
| Werder Bremen | Oliver Groß | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.04.2030 |
| Belenenses | Diogo Moreira | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2030 |
| Millonarios | Diego Borja | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2030 |
| St. Pauli | Stephan Schubert | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2030 |
| Brondby | Pierre-Emile Damsgaard | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2030 |
| Getafe | Pablo Ibañez | Aktif | 40% | 1 | 04.04.2030 |
| Universitario | Paolo Caceda | Rapor Hazır | 67% | 2 | 02.04.2030 |
| Beerschot | Zinho Mignolet | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.04.2030 |
| FC Lorient | François Rodriguez | Aktif | 40% | 1 | 01.04.2030 |
| Hapoel Beer Sheva | Guy Natcho | Aktif | 40% | 1 | 01.04.2030 |
| LASK | Markus Lindner | Aktif | 40% | 1 | 28.03.2030 |
| Al Shabab | Hamdan Omar | Aktif | 40% | 1 | 26.03.2030 |
| Lanús | Sergio Quiroga | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2030 |
| Rosenborg | Patrick Thorsby | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2030 |
| FC Lorient | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.03.2030 |
| Charleroi | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 75% | 3 | 14.03.2030 |
| Toulouse FC | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 80% | 4 | 14.03.2030 |
| Aalborg | Frederik Andersen | Aktif | 40% | 1 | 13.03.2030 |
| Hapoel Beer Sheva | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.03.2030 |
| Zamalek | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2030 |
| Stade Rennais | Rémi Durand | Aktif | 40% | 1 | 07.03.2030 |
| Maccabi Tel Aviv | Ofir Cohen | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2030 |
| Dynamo Dresden | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.03.2030 |
| Beerschot | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 04.03.2030 |
| SC Bastia | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 75% | 3 | 04.03.2030 |
| RC Strasbourg | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2030 |
| FC Annecy | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 80% | 4 | 02.03.2030 |
| KV Mechelen | Michy Mignolet | Aktif | 40% | 1 | 21.02.2030 |
| Cercle Brugge | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 80% | 4 | 05.02.2030 |
| EA Guingamp | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 04.02.2030 |
| ESTAC Troyes | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 04.02.2030 |
| Stade Rennais | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 28.01.2030 |
| AS Saint-Etienne | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 02.01.2030 |
| FC Argeș | Razvan Keseru | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2029 |
| Stade Brestois | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2029 |
| Quevilly-Rouen | Patrick Simon | Aktif | 40% | 1 | 30.12.2029 |
| RC Lens | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 29.12.2029 |
| SM Caen | Olivier Michel | Aktif | 67% | 2 | 15.12.2029 |
| Renaissance | Oumar Allamine | Aktif | 40% | 1 | 12.12.2029 |
| Amiens SC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.12.2029 |
| Amiens SC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 26.11.2029 |
| SM Caen | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.11.2029 |
| EA Guingamp | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 28.10.2029 |
| SM Caen | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.10.2029 |