| Tür | İstenen Fiyat | Tarih | Durum |
|---|---|---|---|
| Transfer | 424.9K | 01.12.2026 | Uygun |
| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Laçi | Jamie Xhemali | Rapor Hazır | 80% | 4 | 10.11.2029 |
| Los Angeles Football Club | Walker Robinson | Aktif | 40% | 1 | 10.11.2029 |
| Maccabi Tel Aviv | Ben Benayoun | Rapor Hazır | 80% | 4 | 10.11.2029 |
| Ibiza | José Caballero | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.11.2029 |
| LA Galaxy | Owen Weah | Aktif | 40% | 1 | 09.11.2029 |
| Nõmme United | Frank Kait | Aktif | 40% | 1 | 09.11.2029 |
| Okzhetpes | Rinat Tymoshchuk | Aktif | 40% | 1 | 09.11.2029 |
| Persija | Irfan Putra | Rapor Hazır | 88% | 7 | 09.11.2029 |
| Sigma Olomouc | Jiri Sykora | Aktif | 40% | 1 | 09.11.2029 |
| Universitatea Cluj | Stefan Iancu | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.11.2029 |
| EA Guingamp | Stéphane Masson | Rapor Hazır | 83% | 5 | 08.11.2029 |
| SC Paderborn | Philipp Fischer | Rapor Hazır | 67% | 2 | 08.11.2029 |
| Semen Padang | Bagas Pato | Aktif | 40% | 1 | 08.11.2029 |
| Universitatea Cluj | Florin Burca | Rapor Hazır | 80% | 4 | 08.11.2029 |
| FC Lahti | Shinji Doan | Aktif | 40% | 1 | 07.11.2029 |
| Hibernians | Lawrence Fenech | Aktif | 40% | 1 | 07.11.2029 |
| AF Elbasani | Ramiz Kola | Aktif | 40% | 1 | 06.11.2029 |
| Gornik Zabrze | Piotr Piszczek | Aktif | 40% | 1 | 06.11.2029 |
| Maccabi Petach Tikva | Adi Revivo | Aktif | 40% | 1 | 06.11.2029 |
| NK Osijek | Mato Barisic | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.11.2029 |
| Neftchi | Agil Nazarov | Rapor Hazır | 83% | 5 | 06.11.2029 |
| AEL | Panagiotis Christofi | Aktif | 40% | 1 | 05.11.2029 |
| IMT | Luka Milenkovic | Aktif | 40% | 1 | 05.11.2029 |
| Mitre | Carlos Alberto Figueroa | Aktif | 40% | 1 | 05.11.2029 |
| Persebaya | Dimas Supriadi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 05.11.2029 |
| Swindon Town | Jack Parker | Aktif | 40% | 1 | 05.11.2029 |
| Ural | Semyon Mamonov | Aktif | 40% | 1 | 05.11.2029 |
| AC Oulu | Daniel Lod | Aktif | 40% | 1 | 04.11.2029 |
| Al Ain | Mohamed Omar | Rapor Hazır | 67% | 2 | 04.11.2029 |
| Coritiba | Gabriel Moreira | Aktif | 40% | 1 | 04.11.2029 |
| Hajduk Split | Matej Sucic | Rapor Hazır | 67% | 2 | 03.11.2029 |
| Torpedo Moscow | Daniil Magomedov | Aktif | 40% | 1 | 03.11.2029 |
| Union Espanola | Tomas Riquelme | Rapor Hazır | 67% | 2 | 03.11.2029 |
| Aswan | Hossam El Mohamady | Rapor Hazır | 67% | 2 | 02.11.2029 |
| Cesena | Umberto Costantini | Aktif | 40% | 1 | 02.11.2029 |
| Cienciano | Gianluca Callens | Rapor Hazır | 86% | 6 | 02.11.2029 |
| Viktoria Plzen | Tomas Holes | Aktif | 40% | 1 | 02.11.2029 |
| Chapecoense | Rodrygo Fernandes | Rapor Hazır | 80% | 4 | 01.11.2029 |
| Dinamo Batumi | Aleksandre Mikautadze | Aktif | 40% | 1 | 01.11.2029 |
| Kukësi | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 01.11.2029 |
| Persepolis | Ali Dejagah | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.11.2029 |
| SC Bastia | Laurent Huet | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.11.2029 |
| Yokohama F. Marinos | Daichi Kamada | Rapor Hazır | 75% | 3 | 01.11.2029 |
| Defensa y Justicia | Gabriel López | Rapor Hazır | 80% | 4 | 31.10.2029 |
| Hapoel Acre | Yonatan Solomon | Rapor Hazır | 80% | 4 | 31.10.2029 |
| Konyaspor | Kerem Muldur | Rapor Hazır | 67% | 2 | 31.10.2029 |
| Rubin | Stanislav Gusyev | Rapor Hazır | 80% | 4 | 31.10.2029 |
| San Martín SJ | Benjamín Peralta | Aktif | 40% | 1 | 31.10.2029 |
| Yunnan Yukun | Deng Bo | Rapor Hazır | 75% | 3 | 31.10.2029 |
| Asante Kotoko | Edmund Schlupp | Aktif | 40% | 1 | 30.10.2029 |
| Montevideo City Torque | Victor Silva | Rapor Hazır | 67% | 2 | 30.10.2029 |
| Free State Stars | Siyabonga Williams | Rapor Hazır | 67% | 2 | 29.10.2029 |
| Montana | Vasil Vasilev | Rapor Hazır | 75% | 3 | 29.10.2029 |
| Narva Trans | Nikita Klavan | Aktif | 40% | 1 | 29.10.2029 |
| Newport County | Daniel Hawkins | Aktif | 40% | 1 | 29.10.2029 |
| Al-Ettifaq | Saad Al-Mutairi | Rapor Hazır | 83% | 5 | 28.10.2029 |
| Marsaxlokk | Adrian Xuereb | Rapor Hazır | 75% | 3 | 28.10.2029 |
| Doncaster Rovers | Henry Hughes | Aktif | 40% | 1 | 27.10.2029 |
| MC Alger | Ismail Soudani | Aktif | 40% | 1 | 27.10.2029 |
| Shenzhen Peng City | Feng Jiabao | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.10.2029 |
| Slovan Bratislava | Dominik Suslov | Rapor Hazır | 80% | 4 | 27.10.2029 |
| Spartaks | Roberts Kamess | Aktif | 40% | 1 | 27.10.2029 |
| Ural | Makar Vinogradov | Aktif | 40% | 1 | 27.10.2029 |
| Al-Nassr | Fahad Al-Rashid | Aktif | 67% | 2 | 26.10.2029 |
| Beijing Guoan | Lyu Yixiang | Aktif | 40% | 1 | 26.10.2029 |
| Birmingham | Steven Watson | Rapor Hazır | 67% | 2 | 26.10.2029 |
| Ilioupoli | Apostolos Papadopoulos | Aktif | 40% | 1 | 26.10.2029 |
| Persepolis | Mohammad Ebrahimi | Aktif | 40% | 1 | 26.10.2029 |
| Konyaspor | Alper Tosun | Aktif | 40% | 1 | 25.10.2029 |
| Meizhou Hakka | Jiang Long | Rapor Hazır | 75% | 3 | 25.10.2029 |
| Mitre | Julián De Luca | Aktif | 40% | 1 | 25.10.2029 |
| Novorizontino | Douglas Nardo | Rapor Hazır | 75% | 3 | 25.10.2029 |
| CS Tunari | George Burca | Aktif | 40% | 1 | 23.10.2029 |
| Shanghai Shenhua | Xie Yi | Rapor Hazır | 75% | 3 | 23.10.2029 |
| Vélez | Julián Torres | Rapor Hazır | 83% | 5 | 23.10.2029 |
| Palestino | Juan Valencia | Aktif | 40% | 1 | 22.10.2029 |
| Volna Pinsk | Kirill Hleb | Aktif | 40% | 1 | 22.10.2029 |
| Wuhan Three Towns | Dong Yu | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.10.2029 |
| CR Belouizdad | Adam Benaceur | Aktif | 40% | 1 | 21.10.2029 |
| Ekenäs IF | Amos Uronen | Rapor Hazır | 80% | 4 | 21.10.2029 |
| Spartak Pleven | Ivan Aleksandrov | Aktif | 40% | 1 | 21.10.2029 |
| Sharjah | Saeed Hassan | Aktif | 40% | 1 | 20.10.2029 |
| Neftchi | Samir Dadashov | Rapor Hazır | 83% | 5 | 19.10.2029 |
| Cesar Vallejo | Yoshimar Yotun | Rapor Hazır | 67% | 2 | 17.10.2029 |
| NK Maribor | Gregor Oblak | Rapor Hazır | 75% | 3 | 17.10.2029 |
| CR Belouizdad | Abderrahmane Tahrat | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.10.2029 |
| Shandong Taishan | He Yixuan | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.10.2029 |
| Vasco da Gama | Renato Fernandes | Rapor Hazır | 83% | 5 | 16.10.2029 |
| Universidad de Concepcion | Daniel Meneses | Rapor Hazır | 67% | 2 | 15.10.2029 |
| Bari | Riccardo Lucchesi | Aktif | 40% | 1 | 14.10.2029 |
| Mura | Rok Brekalo | Rapor Hazır | 80% | 4 | 14.10.2029 |
| Nõmme United | Erik Igonen | Aktif | 40% | 1 | 14.10.2029 |
| Sabah | Samir Nadirov | Rapor Hazır | 80% | 4 | 14.10.2029 |
| Al-Taawoun | Bandar Al-Shehri | Rapor Hazır | 75% | 3 | 13.10.2029 |
| Alashkert | Arman Grigoryan | Rapor Hazır | 67% | 2 | 13.10.2029 |
| Slask | Lukasz Klich | Aktif | 40% | 1 | 12.10.2029 |
| Karcag | Bence Dibusz | Aktif | 40% | 1 | 11.10.2029 |
| Spartak Pleven | Chavdar Manolev | Aktif | 40% | 1 | 10.10.2029 |
| Shirak | Henrikh Sarkisov | Aktif | 40% | 1 | 09.10.2029 |
| Cotonsport Garoua | Maxime Mabouka | Aktif | 40% | 1 | 08.10.2029 |
| Benevento | Cristiano Esposito | Aktif | 40% | 1 | 07.10.2029 |
| ES Setif | Abdelhak Mrezigue | Rapor Hazır | 83% | 5 | 07.10.2029 |
| HNK Vukovar 1991 | Matej Bilic | Aktif | 75% | 3 | 07.10.2029 |
| Stumbras | Deividas Sernas | Aktif | 40% | 1 | 07.10.2029 |
| Floresta | Luiz Nardo | Aktif | 40% | 1 | 04.10.2029 |
| NK Celje | Kevin Skubic | Rapor Hazır | 83% | 5 | 04.10.2029 |
| Cuiabá | Leonardo Silva | Aktif | 40% | 1 | 03.10.2029 |
| Grazer AK | Raphael Ilsanker | Aktif | 40% | 1 | 02.10.2029 |
| Athletic Club | Tiago Moreira | Aktif | 40% | 1 | 01.10.2029 |
| Magdeburg | Thomas Ludwig | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.10.2029 |
| SC Bastia | Rémy Robin | Rapor Hazır | 75% | 3 | 01.10.2029 |
| Slask | Szymon Grosicki | Aktif | 40% | 1 | 27.09.2029 |
| Al-Nassr | Faisal Al-Dawsari | Aktif | 40% | 1 | 25.09.2029 |
| Swindon Town | Nicholas King | Rapor Hazır | 83% | 5 | 24.09.2029 |
| Beijing Guoan | Ge Yiming | Rapor Hazır | 67% | 2 | 23.09.2029 |
| Atromitos | Fotios Retsos | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.09.2029 |
| Las Palmas | Jaime Ortiz | Rapor Hazır | 75% | 3 | 22.09.2029 |
| Neftchi | Shohruh Suyunov | Aktif | 40% | 1 | 20.09.2029 |
| Maccabi Haifa | Uri Revivo | Aktif | 40% | 1 | 19.09.2029 |
| Brondby | Kasper Cornelius | Aktif | 40% | 1 | 18.09.2029 |
| Orijent 1919 | Goran Corluka | Aktif | 40% | 1 | 17.09.2029 |
| Hajduk Split | Dejan Knezevic | Aktif | 40% | 1 | 16.09.2029 |
| O'Higgins | Gary Riquelme | Aktif | 40% | 1 | 15.09.2029 |
| TPS | Atte Pukki | Aktif | 40% | 1 | 14.09.2029 |
| Ceará | Pedro Correia | Rapor Hazır | 75% | 3 | 13.09.2029 |
| Cuiabá | Rafael Lopes | Aktif | 40% | 1 | 13.09.2029 |
| Étoile Carouge | Edimilson Comert | Aktif | 40% | 1 | 11.09.2029 |
| Metta/LU | Eduards Laizans | Aktif | 40% | 1 | 10.09.2029 |
| CF Montreal | David Aaronson | Aktif | 40% | 1 | 06.09.2029 |
| Rudar Velenje | Andraz Handanovic | Aktif | 40% | 1 | 06.09.2029 |
| SC Aubagne Air Bel | Louis Leroux | Aktif | 40% | 1 | 06.09.2029 |
| Torres | Enrico Bianco | Aktif | 40% | 1 | 06.09.2029 |
| Dinamo Batumi | Temur Gamsakhurdia | Aktif | 40% | 1 | 05.09.2029 |
| Huddersfield Town | Jonathan Cooper | Aktif | 40% | 1 | 05.09.2029 |
| Paide | Hendrik Kruglov | Aktif | 40% | 1 | 05.09.2029 |
| Urartu | Tigran Spertsyan | Aktif | 40% | 1 | 05.09.2029 |
| Zeleznicar Pancevo | Sinisa Pavlovic | Aktif | 40% | 1 | 05.09.2029 |
| MOIK Baku | Maksim Bayramov | Aktif | 40% | 1 | 04.09.2029 |
| Nea Salamis | Ioannis Demetriou | Aktif | 40% | 1 | 04.09.2029 |
| Universidad de Concepcion | Victor Medel | Aktif | 40% | 1 | 04.09.2029 |
| Pribram | Jiri Krejci | Aktif | 40% | 1 | 03.09.2029 |
| Alianza Lima | Joel Aquino | Rapor Hazır | 67% | 2 | 26.08.2029 |
| Bali United | Marinus Arhan | Aktif | 40% | 1 | 25.08.2029 |
| APEA Akrotiri | Dimitris Merkis | Aktif | 40% | 1 | 20.08.2029 |
| Tristán Suárez | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 16.05.2029 |
| IF Elfsborg | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 86% | 6 | 19.01.2029 |
| Dunav Ruse | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.01.2029 |
| San Lorenzo | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 18.01.2029 |
| St. Louis CITY SC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.01.2029 |
| BK Hacken | Oscar Ekdal | Aktif | 40% | 1 | 16.01.2029 |
| St. Louis CITY SC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.01.2029 |
| BATE | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 13.01.2029 |
| Persija | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.01.2029 |
| Hartberg | Julian Fuchs | Aktif | 75% | 3 | 08.01.2029 |
| TPS | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.01.2029 |
| PAS Giannina | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 04.01.2029 |
| Turan Tovuz | Eddy Bayramov | Aktif | 40% | 1 | 04.01.2029 |
| Altos | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.01.2029 |
| Amstetten | Dominik Ilsanker | Aktif | 40% | 1 | 03.01.2029 |
| Ilioupoli | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.01.2029 |
| Al Fujairah | Ibrahim Ismail | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2028 |
| Derby County | David Ellis | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2028 |
| Kisvárda | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2028 |
| Vaduz | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2028 |
| Dinamo Minsk | Valery Dragun | Aktif | 40% | 1 | 30.12.2028 |
| Trabzonspor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 30.12.2028 |
| DAC Dunajska Streda | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 29.12.2028 |
| Kairat | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 29.12.2028 |
| Samgurali Tskaltubo | Sandro Gvelesiani | Aktif | 40% | 1 | 29.12.2028 |
| Vitoria Guimaraes | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 29.12.2028 |
| SV Ried | Peter Ulmer | Aktif | 67% | 2 | 28.12.2028 |
| Sioni | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 27.12.2028 |
| Najran | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 26.12.2028 |
| Portland Timbers | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 26.12.2028 |
| Deportivo Merlo | Benjamín Luna | Aktif | 40% | 1 | 25.12.2028 |
| Umraniyespor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 25.12.2028 |
| Kristiansund | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 24.12.2028 |
| Pafos | Fotis Kolias | Aktif | 67% | 2 | 24.12.2028 |
| Slaven Belupo | Petar Rebic | Aktif | 40% | 1 | 24.12.2028 |
| Vancouver Whitecaps | Sean Wright | Aktif | 40% | 1 | 24.12.2028 |
| Cagliari | Cesare Landi | Aktif | 40% | 1 | 23.12.2028 |
| Mezőkövesd | Szabolcs Gulacsi | Aktif | 40% | 1 | 23.12.2028 |
| Yantra | Tsvetan Nedyalkov | Aktif | 40% | 1 | 23.12.2028 |
| Curicó Unido | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 22.12.2028 |
| Guidonia Montecelio | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 22.12.2028 |
| Gaziantep | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 21.12.2028 |
| Maccabi Haifa | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.12.2028 |
| Persita | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.12.2028 |
| Balzan | Alan Debono | Aktif | 67% | 2 | 19.12.2028 |
| Metalist | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 19.12.2028 |
| Anorthosis | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.12.2028 |
| Auckland City | Oliver Boxall | Aktif | 40% | 1 | 18.12.2028 |
| MC Alger | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.12.2028 |
| EA Guingamp | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 17.12.2028 |
| Egaleo | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.12.2028 |
| Radomlje | Andraz Stojanovic | Aktif | 75% | 3 | 15.12.2028 |
| Al Wahda | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.12.2028 |
| Spartaks | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.12.2028 |
| Yantra | Kaloyan Tunchev | Aktif | 40% | 1 | 13.12.2028 |
| Araz-Nakhchivan | Rashad Abdullayev | Aktif | 40% | 1 | 12.12.2028 |
| Beitar Jerusalem | Guy Glazer | Aktif | 40% | 1 | 12.12.2028 |
| Bunyodkor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 10.12.2028 |
| Qingdao West Coast | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.12.2028 |
| Apollon | Dimitris Papoulis | Aktif | 40% | 1 | 09.12.2028 |
| PAS Giannina | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.12.2028 |
| Serikspor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.12.2028 |
| Sheffield Wednesday | Henry Brown | Aktif | 40% | 1 | 08.12.2028 |
| AGMK | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2028 |
| Turan Tovuz | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2028 |
| IK Brage | Patrik Lustig | Aktif | 40% | 1 | 06.12.2028 |
| Pogon | Arkadiusz Grosicki | Aktif | 40% | 1 | 06.12.2028 |
| BK Hacken | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.12.2028 |
| Bunyodkor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.12.2028 |
| Raków Częstochowa | Tomasz Lewandowski | Aktif | 40% | 1 | 04.12.2028 |
| Ferencvaros | Daniel Gazdag | Aktif | 40% | 1 | 03.12.2028 |
| LA Galaxy | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.12.2028 |
| Sporting Kansas City | Alex Bradley | Aktif | 40% | 1 | 03.12.2028 |
| Leon | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 08.10.2028 |
| Rayo Vallecano | Ricardo Soto | Aktif | 40% | 1 | 19.09.2028 |
| Monterrey | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 28.08.2028 |