| Tür | İstenen Fiyat | Tarih | Durum |
|---|---|---|---|
| Transfer | 456.2K | 01.01.2027 | Uygun |
| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Ústí nad Labem | Filip Brabec | Aktif | 40% | 1 | 02.05.2027 |
| Huracan Buceo | Mathias Ferreira | Rapor Hazır | 67% | 2 | 30.04.2027 |
| Puskas Akademia | Bence Nikolic | Rapor Hazır | 75% | 3 | 30.04.2027 |
| Dukla Banská Bystrica | Viktor Hrosovsky | Rapor Hazır | 67% | 2 | 29.04.2027 |
| Opatija | Petar Bjelica | Aktif | 40% | 1 | 29.04.2027 |
| Shamakhi | Orkhan Nazarov | Aktif | 40% | 1 | 29.04.2027 |
| Vélez | Andrés Pérez | Rapor Hazır | 67% | 2 | 29.04.2027 |
| Caxias | Samuel Machado | Rapor Hazır | 75% | 3 | 28.04.2027 |
| Free State Stars | Siyabonga Grobler | Rapor Hazır | 67% | 2 | 28.04.2027 |
| Tiszakécske | Balazs Gazdag | Rapor Hazır | 67% | 2 | 28.04.2027 |
| Al-Riyadh | Khalid Al-Subaie | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.04.2027 |
| Curicó Unido | Daniel Diaz | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.04.2027 |
| Laçi | Arbenit Pjeshka | Rapor Hazır | 75% | 3 | 27.04.2027 |
| Nestos Chrysoupoli | Ioannis Lampropoulos | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2027 |
| SuperSport United | Thulani Zungu | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2027 |
| Talleres | Juan Pablo Rodríguez | Aktif | 40% | 1 | 27.04.2027 |
| Ureña | Gabriel Moreno | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.04.2027 |
| AS Bakaridjan | Cheick Dembele | Rapor Hazır | 75% | 3 | 26.04.2027 |
| Al-Taawoun | Bandar Al-Shammari | Rapor Hazır | 67% | 2 | 26.04.2027 |
| Vélez | Mateo Ruiz | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2027 |
| Barranquilla | Gabriel Diaz | Aktif | 40% | 1 | 25.04.2027 |
| FCI Levadia | Erik Kruglov | Rapor Hazır | 67% | 2 | 25.04.2027 |
| Rangers International | Oche Ndidi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 25.04.2027 |
| Volos NPS | Spyridon Donis | Aktif | 40% | 1 | 24.04.2027 |
| Cascavel | Júnior Fonseca | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2027 |
| CS Afumați | Cosmin Keseru | Aktif | 40% | 1 | 22.04.2027 |
| Comunicaciones | Lucas Ibáñez | Rapor Hazır | 75% | 3 | 22.04.2027 |
| Lokomotiv Sofia | Todor Atanasov | Aktif | 40% | 1 | 22.04.2027 |
| São Paulo | Samuel Rocha | Aktif | 40% | 1 | 22.04.2027 |
| Lokomotiv | Aziz Ganiev | Rapor Hazır | 80% | 4 | 21.04.2027 |
| CSC Dumbrăvița | Razvan Cicaldau | Aktif | 40% | 1 | 20.04.2027 |
| Ferroviário | Luís Rocha | Rapor Hazır | 75% | 3 | 20.04.2027 |
| IK Start | Patrick Normann | Aktif | 40% | 1 | 20.04.2027 |
| Portuguesa | Daniel Castillo | Rapor Hazır | 75% | 3 | 19.04.2027 |
| Rentistas | Jose Olivera | Aktif | 40% | 1 | 19.04.2027 |
| Shooting Stars | Abdullahi Ndidi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 19.04.2027 |
| Al-Khaleej | Ali Al-Juhani | Rapor Hazır | 75% | 3 | 18.04.2027 |
| Asante Kotoko | Abdul Ofori | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2027 |
| Santiago Morning | Alexis Maripan | Rapor Hazır | 80% | 4 | 18.04.2027 |
| Skënderbeu Korçë | Etien Gjoshi | Rapor Hazır | 75% | 3 | 18.04.2027 |
| Sumgayit | Dimitrij Madatov | Rapor Hazır | 83% | 5 | 18.04.2027 |
| Campobasso | Simone Cipriani | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.04.2027 |
| Dalian Yingbo | Huang Zheng | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.04.2027 |
| Hrvace | Josip Bogdan | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.04.2027 |
| Marítimo de La Guaira | Gabriel Gonzalez | Aktif | 40% | 1 | 15.04.2027 |
| Urartu | Artur Haroyan | Rapor Hazır | 67% | 2 | 15.04.2027 |
| Sepsi OSK | Cristian Iancu | Rapor Hazır | 67% | 2 | 14.04.2027 |
| Yunnan Yukun | Feng Chenglong | Aktif | 40% | 1 | 14.04.2027 |
| Al-Faisaly | Sami Al-Otaibi | Aktif | 80% | 4 | 13.04.2027 |
| Al-Shoulla | Abdullah Al-Shammari | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2027 |
| Binga | Moussa Fofana | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2027 |
| CS Tunari | Marius Balasa | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2027 |
| Dinamo Brest | Raman Shikavka | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2027 |
| USM Khenchela | Houssem Belmadi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 12.04.2027 |
| Marcílio Dias | Luiz Braga | Rapor Hazır | 80% | 4 | 11.04.2027 |
| Santa Cruz de Natal | Diego Fernandes | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.04.2027 |
| Coritiba | Fernando Viana | Aktif | 40% | 1 | 10.04.2027 |
| Afrique Foot Elite | Sekou Tamboura | Rapor Hazır | 80% | 4 | 09.04.2027 |
| CSC Dumbrăvița | Nicusor Ratiu | Aktif | 40% | 1 | 09.04.2027 |
| Viktoria Žižkov | Filip Soucek | Aktif | 40% | 1 | 09.04.2027 |
| Chania | Kostas Tachtsidis | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2027 |
| Ypiranga | Fernando Bezerra | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2027 |
| Vlašim | Martin Masopust | Aktif | 40% | 1 | 06.04.2027 |
| Stromsgodset | Aron Linnes | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| BSK Bijelo Brdo | Hrvoje Ivanovic | Aktif | 40% | 1 | 04.04.2027 |
| Nova Iguaçu | Gabriel Mendes | Rapor Hazır | 75% | 3 | 02.04.2027 |
| Paysandu | Eduardo Soares | Rapor Hazır | 67% | 2 | 02.04.2027 |
| Szentlőrinc | David Dibusz | Rapor Hazır | 75% | 3 | 02.04.2027 |
| Rio Branco | Gabriel Barbosa | Rapor Hazır | 67% | 2 | 01.04.2027 |
| Brusque | Júnior Rocha | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| Nyva | Kyrylo Pikhalyonok | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| Zeleznicar Pancevo | Luka Gacinovic | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| Znicz Pruszków | Karol Piatek | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2027 |
| Changchun Yatai | Jin Chenglong | Rapor Hazır | 67% | 2 | 29.03.2027 |
| Podbrezova | Juraj Valjent | Aktif | 40% | 1 | 29.03.2027 |
| Retrô | Vitor Rangel | Aktif | 40% | 1 | 28.03.2027 |
| Bidvest Wits | Bongani Furman | Aktif | 80% | 4 | 27.03.2027 |
| Vaprus | Nikita Sorga | Aktif | 40% | 1 | 26.03.2027 |
| Maccabi Petach Tikva | Manor Levy | Aktif | 40% | 1 | 24.03.2027 |
| Barcelona de Ilhéus | Alex Cavalcante | Aktif | 40% | 1 | 23.03.2027 |
| Treze | Diego Lopes | Aktif | 40% | 1 | 21.03.2027 |
| Unión San Felipe | Felipe Pulgar | Aktif | 40% | 1 | 21.03.2027 |
| Pakhtakor | Timur Ahmedov | Rapor Hazır | 67% | 2 | 20.03.2027 |
| Dinamo Tbilisi | Nika Kashia | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2027 |
| Jadran Luka Ploce | Stipe Simunovic | Rapor Hazır | 67% | 2 | 19.03.2027 |
| Yantra | Mihail Nikolov | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2027 |
| Kaizer Chiefs | Andile Khune | Rapor Hazır | 67% | 2 | 18.03.2027 |
| Nea Salamis | Marios Nicolaou | Aktif | 40% | 1 | 18.03.2027 |
| Pafos | Dimitris Demetriou | Aktif | 40% | 1 | 17.03.2027 |
| AF Elbasani | Elson Murataj | Rapor Hazır | 67% | 2 | 16.03.2027 |
| SalPa | Juhani Lam | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Znicz Pruszków | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Hapoel Kiryat Shmona | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.03.2027 |
| FC Bacău | Nicusor Iancu | Aktif | 40% | 1 | 12.03.2027 |
| Olympiakos Nicosia | Valentinos Alexandrou | Rapor Hazır | 67% | 2 | 12.03.2027 |
| Rangers de Talca | Gonzalo Aranguiz | Aktif | 40% | 1 | 11.03.2027 |
| Fortuna Mfou | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 75% | 3 | 09.03.2027 |
| Digenis Morfou | Charalambos Artymatas | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2027 |
| Ordabasy | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2027 |
| Primorje | Rok Bijol | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2027 |
| Rangers International | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.03.2027 |
| Turan Tovuz | Afran Garayev | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2027 |
| Kavala | Konstantinos Tachtsidis | Aktif | 40% | 1 | 04.03.2027 |
| ASIL Lysi | Grigoris Pittas | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2027 |
| América Mineiro | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2027 |
| CS Tunari | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 02.03.2027 |
| Nestos Chrysoupoli | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 02.03.2027 |
| Spartak Trnava | Stefan Suslov | Aktif | 40% | 1 | 02.03.2027 |
| USM Khenchela | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| Itabaiana | Felipe Oliveira | Aktif | 40% | 1 | 24.02.2027 |
| Al Dhafra | Bandar Nader | Aktif | 40% | 1 | 21.02.2027 |
| Dinamo Tbilisi | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 21.02.2027 |
| Parnahyba | Gabriel Soares | Aktif | 40% | 1 | 21.02.2027 |
| São José | Eduardo Rodrigues | Rapor Hazır | 67% | 2 | 21.02.2027 |
| Lernayin Artsakh | Edgar Simonyan | Aktif | 40% | 1 | 20.02.2027 |
| Chernomorets Burgas | Kiril Ivanov | Aktif | 40% | 1 | 11.02.2027 |
| ND Gorica | Kevin Stojanovic | Aktif | 40% | 1 | 11.02.2027 |
| Tocantinópolis | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.02.2027 |
| Binga | Adama Sacko | Aktif | 40% | 1 | 04.02.2027 |
| FAP Priboj | Branislav Mitrovic | Aktif | 40% | 1 | 03.02.2027 |
| Wieczysta Kraków | Mateusz Glik | Aktif | 40% | 1 | 03.02.2027 |
| Spartak Trnava | Robert Valjent | Aktif | 40% | 1 | 02.02.2027 |
| Athens Kallithea | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 25.01.2027 |
| Omonia 29M | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 25.01.2027 |
| Breidablik | Ragnar Palsson | Aktif | 40% | 1 | 24.01.2027 |
| Nyva | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 22.01.2027 |
| Achyronas-Onisilos | Christos Demetriou | Aktif | 40% | 1 | 19.01.2027 |
| Sliema Wanderers | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.01.2027 |
| Hibernians | Johann Brincat | Aktif | 40% | 1 | 13.01.2027 |
| Bidvest Wits | Evidence Phiri | Görüşülüyor | 40% | 1 | 11.01.2027 |
| Hebar | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.01.2027 |
| Marítimo de La Guaira | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.01.2027 |
| Östersund | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.01.2027 |
| Umeå FC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 05.01.2027 |
| PK-35 | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 02.01.2027 |
| SJK | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 02.01.2027 |
| Sydney FC | Bryce Ross | Aktif | 40% | 1 | 27.12.2026 |
| Wigan Athletic | Joseph Foster | Aktif | 40% | 1 | 27.12.2026 |
| Katsina United | Calvin Ekong | Aktif | 40% | 1 | 22.12.2026 |
| Loznica | Miroslav Djuricic | Aktif | 40% | 1 | 18.12.2026 |
| Apolonia Fier | Isti Nderjaku | Aktif | 40% | 1 | 08.09.2026 |
| Aduana Stars | Abeiku Kyereh | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Ashanti Gold | Isaac Bukari | Aktif | 58% | 1 | 03.08.2026 |
| Bechem United | Jonathan Amoah | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Great Olympics | Oyuncu İzleme Departmanı | Kısa Listede | 0% | 0 | |
| Hearts of Oak | Oyuncu İzleme Departmanı | Önerilen | 0% | 0 | |
| Örgryte | Oyuncu İzleme Departmanı | Kısa Listede | 0% | 0 |