| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| America de Cali | Wilmar Bacca | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Atalanta | Angelo Brambilla | Rapor Hazır | 80% | 4 | 11.04.2027 |
| Barnsley | Peter Murray | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Parma | Gianmarco Bertolini | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Racing Santander | Jaime Ríos | Rapor Hazır | 67% | 2 | 11.04.2027 |
| Spezia | Luigi D'Angelo | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| Stoke City | Anthony Matthews | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2027 |
| SC Bastia | Robert François | Rapor Hazır | 75% | 3 | 10.04.2027 |
| TSG Hoffenheim | Stephan Böhm | Aktif | 40% | 1 | 10.04.2027 |
| Yverdon | Renato Kobel | Aktif | 40% | 1 | 10.04.2027 |
| Farul Constanța | Bogdan Nedelcearu | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.04.2027 |
| Vizela | Felipe Barbosa | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.04.2027 |
| Once Caldas | Felipe Rios | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2027 |
| Udinese | Salvatore Monteleone | Rapor Hazır | 75% | 3 | 08.04.2027 |
| Austria Wien | Gernot Posch | Rapor Hazır | 83% | 5 | 07.04.2027 |
| Cracovia | Dawid Buksa | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2027 |
| Eintracht Braunschweig | Frank Richter | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2027 |
| Liverpool | Jason Shaw | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2027 |
| Zurich | Granit Embolo | Aktif | 40% | 1 | 07.04.2027 |
| Farense | Eduardo Soares | Aktif | 40% | 1 | 06.04.2027 |
| Lazio | Alfonso Alberti | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.04.2027 |
| Maccabi Haifa | Yonatan Melikson | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.04.2027 |
| Petrolul Ploiești | Andrei Moldovan | Aktif | 40% | 1 | 06.04.2027 |
| Atlético Madrid | Enrique Méndez | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Grasshopper | Fabian Widmer | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| HNK Rijeka | Marin Tadic | Rapor Hazır | 67% | 2 | 05.04.2027 |
| Hradec Králové | Matej Barak | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Ipswich Town | Charles Simmons | Rapor Hazır | 75% | 3 | 05.04.2027 |
| OH Leuven | Toby Mertens | Aktif | 40% | 1 | 05.04.2027 |
| Stade Lausanne-Ouchy | Ricardo Shaqiri | Rapor Hazır | 67% | 2 | 05.04.2027 |
| America de Cali | Duvan Cordoba | Rapor Hazır | 67% | 2 | 04.04.2027 |
| Stade Lausanne-Ouchy | Admir Gavranovic | Aktif | 40% | 1 | 04.04.2027 |
| Zaragoza | Miguel Álvarez | Rapor Hazır | 75% | 3 | 04.04.2027 |
| AS Roma | Antonio Donati | Rapor Hazır | 67% | 2 | 03.04.2027 |
| Girona | Gabriel Ríos | Aktif | 40% | 1 | 03.04.2027 |
| Sevilla | Enrique Morales | Rapor Hazır | 75% | 3 | 03.04.2027 |
| Watford | Simon Roberts | Rapor Hazır | 80% | 4 | 03.04.2027 |
| Stoke City | Matthew Bell | Aktif | 40% | 1 | 02.04.2027 |
| Estrela da Amadora | Alexandre Machado | Rapor Hazır | 75% | 3 | 01.04.2027 |
| KV Mechelen | Radja Tielemans | Rapor Hazır | 75% | 3 | 01.04.2027 |
| Wolverhampton | Matthew Carter | Rapor Hazır | 75% | 3 | 31.03.2027 |
| Morelia | Marco Montes | Aktif | 40% | 1 | 30.03.2027 |
| Universitario | Nelson Aquino | Rapor Hazır | 80% | 4 | 30.03.2027 |
| West Ham United | Edward Harvey | Rapor Hazır | 67% | 2 | 30.03.2027 |
| America de Cali | Ivan Cardona | Rapor Hazır | 67% | 2 | 29.03.2027 |
| Aston Villa | Samuel Russell | Rapor Hazır | 88% | 7 | 29.03.2027 |
| Luton Town | Samuel Hall | Rapor Hazır | 67% | 2 | 29.03.2027 |
| AS Roma | Luciano Agostini | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2027 |
| FC Tokyo | Ritsu Nakamura | Rapor Hazır | 75% | 3 | 27.03.2027 |
| Nagoya Grampus | Takehiro Soma | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2027 |
| Orlando Pirates | Dean Lorch | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.03.2027 |
| Port Vale | Jason Parker | Rapor Hazır | 67% | 2 | 27.03.2027 |
| Empoli | Cesare Scalise | Aktif | 67% | 2 | 26.03.2027 |
| Athletic Bilbao | Izei Hernández | Aktif | 40% | 1 | 25.03.2027 |
| Braga | Diogo Borges | Rapor Hazır | 67% | 2 | 25.03.2027 |
| Kocaelispor | Fatih Demiral | Aktif | 40% | 1 | 25.03.2027 |
| Union Berlin | Florian Becker | Aktif | 40% | 1 | 25.03.2027 |
| Villarreal | Tomás Sanz | Rapor Hazır | 75% | 3 | 25.03.2027 |
| Fiorentina | Sergio Borghi | Aktif | 40% | 1 | 24.03.2027 |
| Pisa | Edoardo Bertoni | Aktif | 40% | 1 | 24.03.2027 |
| AC Milan | Claudio Riva | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.03.2027 |
| Betis | Gabriel Ortiz | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.03.2027 |
| Pisa | Stefano Pellegrini | Rapor Hazır | 67% | 2 | 22.03.2027 |
| Espanyol | Nicolás Santiago | Aktif | 40% | 1 | 21.03.2027 |
| Leicester City | Peter Wilson | Rapor Hazır | 67% | 2 | 21.03.2027 |
| Bidvest Wits | Evidence Phiri | Aktif | 40% | 1 | 20.03.2027 |
| Rangers International | Alex Okoye | Aktif | 40% | 1 | 19.03.2027 |
| AC Milan | Manuel Locatelli | Aktif | 40% | 1 | 17.03.2027 |
| Aston Villa | James Atkinson | Rapor Hazır | 67% | 2 | 17.03.2027 |
| Gil Vicente | Bruno Ferreira | Aktif | 40% | 1 | 17.03.2027 |
| Sepahan | Ashkan Hosseini | Kısa Listede | 67% | 2 | 17.03.2027 |
| Deportivo Cali | Freddy Rangel | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Eyupspor | Halil Sinik | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| MC Alger | Yacine Zeffane | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Torino | Massimo Alessi | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2027 |
| Leyton Orient | Oliver Watson | Aktif | 40% | 1 | 14.03.2027 |
| Sparta Rotterdam | Owen Weghorst | Aktif | 40% | 1 | 14.03.2027 |
| VfL Wolfsburg | Patrick Baumann | Rapor Hazır | 67% | 2 | 14.03.2027 |
| West Ham United | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.03.2027 |
| Inter | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 13.03.2027 |
| Atlético Madrid | Sergio Duran | Aktif | 40% | 1 | 12.03.2027 |
| Zurich | Ruben Fernandes | Aktif | 40% | 1 | 12.03.2027 |
| Charlton Athletic | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 10.03.2027 |
| Morelia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2027 |
| Basaksehir | Salih Yildirim | Aktif | 40% | 1 | 09.03.2027 |
| Casa Pia | Alexandre Simoes | Aktif | 40% | 1 | 09.03.2027 |
| Go Ahead Eagles | Denzel Janssen | Aktif | 40% | 1 | 09.03.2027 |
| KV Mechelen | Romelu Januzaj | Rapor Hazır | 67% | 2 | 09.03.2027 |
| Rangers International | Oche Ndidi | Rapor Hazır | 67% | 2 | 08.03.2027 |
| Rosenborg | Jonas Sorloth | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2027 |
| Espanyol | Ricardo Santos | Aktif | 40% | 1 | 07.03.2027 |
| Goztepe | Semih Sahin | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2027 |
| Leeds United | Richard Williams | Aktif | 40% | 1 | 06.03.2027 |
| Rangers International | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 06.03.2027 |
| Brentford | James Taylor | Aktif | 40% | 1 | 05.03.2027 |
| Espanyol | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2027 |
| Sevilla | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.03.2027 |
| Lecce | Carlo Colletti | Rapor Hazır | 67% | 2 | 02.03.2027 |
| Kaizer Chiefs | Andile Khune | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| RB Leipzig | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 01.03.2027 |
| Arouca | Nuno Cardoso | Aktif | 40% | 1 | 27.02.2027 |
| Millwall | Michael Hawkins | Rapor Hazır | 67% | 2 | 24.02.2027 |
| Rayo Vallecano | Juan Sierra | Aktif | 40% | 1 | 23.02.2027 |
| Mamelodi Sundowns | Morgan Mokoena | Aktif | 40% | 1 | 19.02.2027 |
| Genclerbirligi | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.02.2027 |
| Colorado Rapids | Michael Johnson | Aktif | 40% | 1 | 13.02.2027 |
| Deportivo Cali | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 13.02.2027 |
| HNK Rijeka | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 67% | 2 | 12.02.2027 |
| Ipswich Town | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 12.02.2027 |
| Universitario | Raul Advincula | Aktif | 40% | 1 | 11.02.2027 |
| Liverpool | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.02.2027 |
| Lierse | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.02.2027 |
| Argentinos Juniors | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.02.2027 |
| Charlton Athletic | Nicholas King | Rapor Hazır | 67% | 2 | 05.02.2027 |
| Liverpool | Stephen Smith | Aktif | 40% | 1 | 05.02.2027 |
| Tigre | Ricardo Rey | Rapor Hazır | 67% | 2 | 04.02.2027 |
| Varzim | Goncalo Nascimento | Aktif | 40% | 1 | 02.02.2027 |
| SV Elversberg | Jürgen Schuster | Aktif | 40% | 1 | 01.02.2027 |
| Houston Dynamo | Adam Sargent | Aktif | 40% | 1 | 31.01.2027 |
| Brentford | Richard Morris | Aktif | 40% | 1 | 28.01.2027 |
| Como | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 19.01.2027 |
| Modena | Luigi Grasso | Aktif | 40% | 1 | 11.01.2027 |
| FC Midtjylland | Nicolai Wind | Aktif | 40% | 1 | 08.01.2027 |
| Wolfsberger AC | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.01.2027 |
| DC United | Alex Adams | Aktif | 40% | 1 | 01.01.2027 |
| Queens Park Rangers | Richard Brown | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2026 |
| Zaglebie | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.12.2026 |
| Rapid Wien | Raphael Junuzovic | Aktif | 67% | 2 | 30.12.2026 |
| HamKam | Ruben Sorloth | Aktif | 40% | 1 | 28.12.2026 |
| Tottenham | Luke Henderson | Aktif | 88% | 7 | 27.12.2026 |
| Leyton Orient | George Marshall | Aktif | 40% | 1 | 24.12.2026 |
| San Jose Earthquakes | Walker Reyna | Aktif | 40% | 1 | 22.12.2026 |
| Preston | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 21.12.2026 |
| Erzurumspor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 80% | 4 | 19.12.2026 |
| Seattle Sounders | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.12.2026 |
| Blackburn Rovers | Peter Barnes | Aktif | 75% | 3 | 15.12.2026 |
| Plymouth Argyle | Jack Evans | Aktif | 40% | 1 | 15.12.2026 |
| Blackburn Rovers | Richard Evans | Aktif | 67% | 2 | 14.12.2026 |
| Cardiff City | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.12.2026 |
| Sporting Kansas City | Jack Zardes | Aktif | 40% | 1 | 12.12.2026 |
| Kayserispor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.12.2026 |
| Aarau | Michel Aebischer | Aktif | 40% | 1 | 09.12.2026 |
| Farense | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2026 |
| Schwarz-Weiß Bregenz | Heinz Wimmer | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2026 |
| Wycombe Wanderers | Joshua Stewart | Aktif | 40% | 1 | 07.12.2026 |
| Everton | Daniel Cunningham | Aktif | 88% | 7 | 05.12.2026 |
| Barnsley | Nicholas Green | Aktif | 67% | 2 | 03.12.2026 |
| Burgos | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.12.2026 |
| Lincoln City | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 02.12.2026 |
| Wigan Athletic | Joseph Foster | Aktif | 40% | 1 | 01.12.2026 |
| Barnsley | John Miller | Aktif | 40% | 1 | 26.11.2026 |
| Barnsley | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.11.2026 |
| Ajax Cape Town | Siyabonga Mphela | Aktif | 40% | 1 | 06.11.2026 |
| San Jose Earthquakes | Luca Tillman | Aktif | 67% | 2 | 05.11.2026 |
| Plymouth Argyle | Oliver Johnson | Aktif | 40% | 1 | 04.11.2026 |
| Blackburn Rovers | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 03.11.2026 |
| Servette | Mario Mvogo | Aktif | 67% | 2 | 29.10.2026 |
| Teplice | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.10.2026 |
| Beerschot | Youri Meunier | Aktif | 40% | 1 | 19.10.2026 |
| Queens Park Rangers | Joshua Barnes | Aktif | 40% | 1 | 19.10.2026 |
| Slovan Liberec | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 13.10.2026 |
| Wycombe Wanderers | Jason Harris | Aktif | 40% | 1 | 12.10.2026 |
| Slask | Michal Zielinski | Aktif | 40% | 1 | 11.10.2026 |
| Stevenage | Joseph Ellis | Aktif | 40% | 1 | 09.10.2026 |
| Coritiba | Guilherme Ribeiro | Aktif | 40% | 1 | 04.10.2026 |
| Universitatea Cluj | Sergiu Ratiu | Aktif | 40% | 1 | 01.10.2026 |
| Wigan Athletic | Benjamin Simmons | Aktif | 40% | 1 | 28.09.2026 |
| Universitatea Cluj | Florin Coman | Aktif | 40% | 1 | 22.09.2026 |
| Sheffield Wednesday | Samuel Howard | Aktif | 40% | 1 | 21.09.2026 |
| Gornik Zabrze | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 19.09.2026 |
| Inter Miami CF | Jordan Adams | Aktif | 67% | 2 | 17.09.2026 |
| Inter Miami CF | Connor Dempsey | Aktif | 40% | 1 | 15.09.2026 |
| Bragantino | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 11.09.2026 |
| Stoke City | James Ward | Aktif | 40% | 1 | 08.09.2026 |
| Notts County | Harry Cook | Aktif | 40% | 1 | 07.09.2026 |
| FC Midtjylland | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 31.08.2026 |
| Kalamata | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.08.2026 |
| Shakhtar | Eduard Popov | Aktif | 40% | 1 | 06.08.2026 |
| Ajax Cape Town | Erick Williams | Aktif | 58% | 1 | 03.08.2026 |
| Bidvest Wits | Hlompho Mphela | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Bloemfontein Celtic | Teboho Erasmus | Aktif | 53% | 1 | 03.08.2026 |
| Golden Arrows | Themba Mahlangu | Aktif | 53% | 1 | 03.08.2026 |
| Kaizer Chiefs | Morgan Mabunda | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Mamelodi Sundowns | Dean Kekana | Aktif | 70% | 1 | 03.08.2026 |
| Wrexham | Thomas Cook | Aktif | 40% | 1 | 01.08.2026 |