Vito Silvestri

Sol Orta Saha - Diosgyor
23 Eyl 2027
Perşembe
İşlem

Vito Silvestri için işaretlendi

47 Sayı

Diosgyor Kuryesi

21.06.2027
Futbol muhabirimizden İstikrarlı

Kadro

Álex Vallejo'ın diz bağları zarar gördü — 118 gün yok

Bir fizyoterapistin yavaşça söylediği kelimeler. Kulüp 118 gün açıklayacak ve bu teşhisi daha önce duymuş herkes rakamın en küçük mesele olduğunu bilir: diz, oyuncudan önce geri döner.

Maç

Diosgyor için artık her puan bir kavga

Sıra 11, puan 20 — ve şehrin bu yakasında puan tablosu aşağıdan yukarı okunuyor. Fikstür bir program olmaktan çıktı, geri sayıma dönüştü.

Transfer

Roland Sági yazılı olarak ayrılık istedi

"Burası hakkında kötü söyleyecek tek kelimem yok. Sadece başka bir yerde olmam gerekiyor." Artık yazıya döküldü ve Diosgyor duymamış gibi yapamaz.

Kadro

Diosgyor, Ante Roguljić oyuncusunu kaybetti

Sağlık ekibi 15 gün diyor ve sağlık ekipleri meslek gereği iyimserdir. Kadro kâğıdı onsuz eksik görünecek.

Transfer

Donát Pálfi artık bir Diosgyor oyuncusu

Bonservis bedeli $410.0K, sözleşme imzalı ve değip değmediği tartışması başlayabilir. Debrecen pazarlığı sıkı tuttu; kimin kazandığını zaman söyleyecek.

Transfer

Diosgyor, Rajmund Schrenck oyuncusunu $95.0K karşılığında aldı

Evraklar tamam: Rajmund Schrenck, Bekescsaba takımından $95.0K bedelle geliyor. Asıl zor kısım şimdi başlıyor.

Kısaca

Eski sayılar
36 Sayı

Diosgyor Kuryesi

05.04.2027
Futbol muhabirimizden İstikrarlı

Kadro

Edgar Villasboa için en kötü türden bir diz sakatlığı

Tahmini 105 gün ve kimsenin izlemediği, uzun, mahrem, gösterişsiz bir rehabilitasyon yılı. Diosgyor bir futbolcu kaybediyor; o ise bir sezondan çok daha fazlasını.

Kadro

Bir kırık Csaba Szatmári'ı 77 gün sahalardan uzak tutuyor

Kemikler kaynar. Bu sakatlığın tek merhametli yanı budur ve Diosgyor'in bunu bir diz sakatlığından daha açık konuşmasının sebebi de. Geri dönecek, hem de aşağı yukarı söyledikleri tarihte.

Kadro

Marco Lund bir takım arkadaşıyla tartıştı

Mesele futbol değildi ve gören herkes bunu biliyor. Cumartesi birlikte oynamak zorunda olan iki adam bu hafta Diosgyor'da bir haftada geri alınamayacak şeyler söyledi.

Kısaca

14 Sayı

Diosgyor Kuryesi

02.11.2026
Futbol muhabirimizden Huzursuz

Kadro

Zétény Varga için en kötü türden bir diz sakatlığı

Tahmini 17 gün ve kimsenin izlemediği, uzun, mahrem, gösterişsiz bir rehabilitasyon yılı. Diosgyor bir futbolcu kaybediyor; o ise bir sezondan çok daha fazlasını.

Maç

Diosgyor için 9 maçtır galibiyet yok

Seri 9 maça çıktı ve Diosgyor çevresinde sorulan sorular artık nazik değil.

Transfer

Edgar Villasboa talebini yazıya döktü

“Bu bir öfke değil. Aylardır düşünüyorum ve son olanların hiçbiri fikrimi değiştirmedi.” Dilekçe Diosgyor’te bir masanın üzerinde ve geri çekilmeyecek.

Yönetim

Diosgyor gelirinin %248 kadarı maaşlara gidiyor

Bir maaş faturasının hırs olmaktan çıkıp başka hiçbir şeyin mümkün olmamasının sebebine dönüştüğü bir eşik vardır; bu kulüp oraya geldi. Ne bir transfere, ne bir tribüne, ne de yağmurlu bir güne bir şey kalıyor.

Kadro

Gábor Megyeri teknik adamdan payını aldı

"Burada kimse söz işitmeyecek kadar büyük değil." İsim verilmedi ama soyunma odası saymayı bilir, dinleyenler de öyle.

Oyuncu notları

Ante Roguljić'dan bir şölen

8.49 not aldı — bir muhabirin emin olmak için iki kez yazdığı türden bir sayı. Denediği her şey oldu, denemediği şeyler ise zahmete değmezdi.

Oyuncu notları

Máté Sajbán'a kimse yaklaşamadı

Başarılı çalım: 17. Top ona her geldiğinde birinin karar vermesi gerekti ve her seferinde karar yanlış oldu.

Kadro

Vito Silvestri'ın aklı memleketinde

“Bazı sabahlar uyanıyorsun ve bildiğin her şey hâlâ çok uzakta.” Mesele futbol değil, hiç olmadı: Diosgyor, başka bir ülke isteyen bir adamla uğraşıyor.

Maç

Diosgyor ile Bekescsaba birer puana razı

1‑1 bitti ve nedense hep öyle bitecek gibi görünüyordu. Puan cetvelinin sinirlerden daha az oynadığı günlerden biri.

Kısaca

  • Kadro Gábor Megyeri, teknik direktörün güvendiği adamlardan biri oldu
  • Oyuncu notları Pozisyonlar geldi ve Marco Lund'ın önünden geçti
  • Tribün Basın aradığı ismi Ante Roguljić oyuncusunda buldu
6 Sayı

Diosgyor Kuryesi

07.09.2026
Futbol muhabirimizden Kriz

Kadro

Yohan Croizet-Kollár, standartlar yüzünden bir takım arkadaşıyla tartıştı

Her soyunma odasının en eski kavgası ve gerçekten futbolla ilgili olan tek kavga: biri, diğerinin yeterince koymadığını düşünüyor. Aynı zamanda bir teknik adamın için için olmasına üzülmediği kavga.

Yönetim

Diosgyor tarafında gelirin %414 kadarı maaşa gidiyor

Futboldaki her kulüp kazandığının büyük bölümünü oyuncularına öder. Neredeyse tamamını ödemek başka bir kurgudur ve bunu deneyen herkeste aynı şekilde bitmiştir.

Maç

Diosgyor için Haladas karşısında kötü bir gün

Haladas lehine 0‑2 ve basılmaya değer bir itiraz yok. Ortaya konan futbol da aldığından fazlasını hak etmedi.

Kadro

Lamin Colley teknik adamdan payını aldı

"Burada kimse söz işitmeyecek kadar büyük değil." İsim verilmedi ama soyunma odası saymayı bilir, dinleyenler de öyle.

Kadro

Milán Pető'a ait bir ay

Ayın genç oyuncusu ödülü, dört hafta üst üste tamamlanmış bir oyuncu gibi görünen Diosgyor'in 21 yaşındaki futbolcusuna gidiyor. Öyle olup olmadığına sonraki dört hafta karar verecek.

Oyuncu notları

Milán Pető'a kimse yaklaşamadı

Başarılı çalım: 17. Top ona her geldiğinde birinin karar vermesi gerekti ve her seferinde karar yanlış oldu.

Kadro

Teknik direktör Ante Roguljić'ın hatasını unutmayı henüz bitirmedi

Alenen herkes için mesele kapandı. Takımı kuran adam için kapanmadı ve bunun göründüğü tek yer kadro kâğıdı. Bir şans daha alacak; onu daha az önemli bir maçta alacak.

Transfer

Diosgyor, Vito Silvestri’ın önündeki yılları satın aldı

18 yaşında ve gözlemci raporları önemli olan tek satırda hemfikir: tavanı. Böyle transferler, profesyonellerin doldurduğu piyango biletleridir.

Oyuncu notları

Tempoya yetişemedi: Ante Roguljić

4.09'lik bir not, süslemeye gerek bırakmadan her şeyi anlatıyor. Bu maçın kaydının sessizce kaybolmasını isteyecektir.

Kısaca

6 Sayı

Haladas Kroniği

07.09.2026
Futbol muhabirimizden İyimser

Kadro

Janos Fiola için en kötü türden bir diz sakatlığı

Tahmini 17 gün ve kimsenin izlemediği, uzun, mahrem, gösterişsiz bir rehabilitasyon yılı. Haladas bir futbolcu kaybediyor; o ise bir sezondan çok daha fazlasını.

Tribün

Taraftar, Vito Silvestri'ın $180.0K'lik satışına tepkili

Diosgyor'e gidiyor, kulübün cuma günü olmayan $180.0K'si var ve telefon programları bu konuda ne hissettiklerine çoktan karar verdi. İyi satmak ile sevdikleri birini satmak aynı beceri değil.

Transfer

Szabolcs Nagy Haladas takımından ayrılmak istiyor

"Burada her şeyimi verdim ve yeni bir mücadeleye ihtiyacım var." Talep resmî ve ilişki bir daha asla aynı olmayacak.

Transfer

Bu kadar yakındı: Szabolcs Varga’ın transferi son anda öldü

Bonservis anlaşılmış, uçuşa bile bakılmıştı — sonra telefon susuverdi. Honved yoluna gitti, Szabolcs Varga tekrar Haladas’e rapor verdi ve herkes pazartesinin sıradan bir pazartesi olduğunu oynuyor.

Transfer

Vito Silvestri yoluna devam ediyor

Diosgyor kasasından $180.0K çıkarıyor ve iş tamam. Rakam bilançoda güzel okunuyor; sahada güzel okunup okunmayacağı gelecek sezonun sorusu.

Oyuncu notları

Istvan Gazdag'dan bir şölen

9.08 not aldı — bir muhabirin emin olmak için iki kez yazdığı türden bir sayı. Denediği her şey oldu, denemediği şeyler ise zahmete değmezdi.

Kadro

Norbert Fiola, standartlar yüzünden bir takım arkadaşıyla tartıştı

Her soyunma odasının en eski kavgası ve gerçekten futbolla ilgili olan tek kavga: biri, diğerinin yeterince koymadığını düşünüyor. Aynı zamanda bir teknik adamın için için olmasına üzülmediği kavga.

Maç

Haladas, Diosgyor karşısında işini yaptı

Diosgyor karşısında hediye edilmemiş, hak edilmiş bir 2‑0. Herkesi bu haftayı değil gelecek haftayı konuşarak evine gönderen türden bir gün.

Oyuncu notları

Krisztian Dibusz'ı hiçbir şey geçemedi

Kafa vuruşları, bloklar, müdahaleler, top kapmalar — toplam 20 ve arkasında tek gol yok. Hiçbir özet videoya girmeyen, maç kazandıran türden bir performans.

Kısaca