| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Varbergs BoIS | Sebastian Quaison | Aktif | 40% | 1 | 07.08.2029 |
| Audace Cerignola | Edoardo Santoro | Aktif | 40% | 1 | 06.08.2029 |
| Esteghlal Ahvaz | Reza Ghoddos | Aktif | 67% | 2 | 06.08.2029 |
| Imishli | Emin Jafarov | Aktif | 40% | 1 | 06.08.2029 |
| Keciorengucu | Erdem Tasci | Aktif | 40% | 1 | 02.08.2029 |
| Lokomotiv | Rustam Komilov | Aktif | 40% | 1 | 01.08.2029 |
| Lokomotiv Sofia | Deyan Nikolov | Aktif | 40% | 1 | 01.08.2029 |
| Corvinul Hunedoara | Cosmin Mitrita | Aktif | 40% | 1 | 30.07.2029 |
| Montana | Stefan Krastev | Aktif | 40% | 1 | 30.07.2029 |
| Qizilqum | Shohruh Masharipov | Aktif | 40% | 1 | 30.07.2029 |
| Ceahlăul Piatra Neamț | Ciprian Balasa | Aktif | 40% | 1 | 27.07.2029 |
| Oliveirense | Francisco Monteiro | Aktif | 40% | 1 | 26.07.2029 |
| Sumgayit | Renat Ramazanov | Aktif | 40% | 1 | 25.07.2029 |
| Chania | Michalis Nikolaou | Aktif | 40% | 1 | 23.07.2029 |
| Shinnik | Arseny Baranovsky | Aktif | 40% | 1 | 23.07.2029 |
| Umraniyespor | Sinan Muldur | Aktif | 40% | 1 | 23.07.2029 |
| Arema | Marinus Sulaeman | Aktif | 40% | 1 | 22.07.2029 |
| Nasaf | Sherzod Nematov | Aktif | 40% | 1 | 21.07.2029 |
| Caldas | Diogo Ribeiro | Aktif | 40% | 1 | 18.07.2029 |
| Auckland City | Alex McCowatt | Aktif | 80% | 4 | 16.07.2029 |
| Urartu | Hakob Mkhitaryan | Aktif | 40% | 1 | 15.07.2029 |
| Kalmar FF | Marcus Quaison | Aktif | 80% | 4 | 11.07.2029 |
| Andijon | Farhod Komilov | Aktif | 40% | 1 | 10.07.2029 |
| Varbergs BoIS | Erik Svanberg | Aktif | 40% | 1 | 08.07.2029 |
| St. Louis CITY SC | Ryan Steffen | Aktif | 40% | 1 | 07.07.2029 |
| Colorado Rapids | Josh Brooks | Aktif | 40% | 1 | 01.07.2029 |
| Igdir FK | Emre Aktorkoglu | Aktif | 40% | 1 | 24.06.2029 |
| Telavi | Lasha Kiteishvili | Aktif | 40% | 1 | 23.06.2029 |
| Dalian Yingbo | Hu Tao | Aktif | 40% | 1 | 22.06.2029 |
| Arsenal Tula | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 12.06.2029 |
| Molodechno | Yuri Dragun | Aktif | 40% | 1 | 12.06.2029 |
| Cittadella | Manuel Bertoni | Aktif | 40% | 1 | 04.06.2029 |
| Fylkir | Bjorn Johannsson | Aktif | 40% | 1 | 02.06.2029 |
| Dobrudzha | Atanas Bozhikov | Aktif | 40% | 1 | 29.05.2029 |
| KFUM Oslo | Erling Daehli | Aktif | 40% | 1 | 29.05.2029 |
| Kalmar FF | Mattias Tankovic | Aktif | 75% | 3 | 27.05.2029 |
| Barnet | Joseph Morgan | Aktif | 80% | 4 | 26.05.2029 |
| Boluspor | Erkan Ozcan | Aktif | 40% | 1 | 19.05.2029 |
| Team Wellington | Chris Bell | Aktif | 80% | 4 | 18.05.2029 |
| Pakhtakor | Rustam Ganiev | Aktif | 40% | 1 | 17.05.2029 |
| Paysandu FC | Alvaro Gonzalez | Aktif | 40% | 1 | 17.05.2029 |
| Brisbane Roar | Owen Palmer | Aktif | 75% | 3 | 15.05.2029 |
| Mafra | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.05.2029 |
| Al Gaish | Mostafa El Nenny | Aktif | 40% | 1 | 14.05.2029 |
| Haka | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 14.05.2029 |
| Olympiakos Nicosia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 14.05.2029 |
| Neftchi | Rashad Nazarov | Aktif | 40% | 1 | 13.05.2029 |
| Caxias | Tiago Freitas | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2029 |
| Kifisia | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 08.05.2029 |
| Mineros de Guayana | Luis Casseres | Aktif | 40% | 1 | 06.05.2029 |
| FAC Wien | Lukas Kalajdzic | Aktif | 40% | 1 | 04.05.2029 |
| Gandzasar | Hayk Karapetyan | Aktif | 80% | 4 | 04.05.2029 |
| Hapoel Acre | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 83% | 5 | 30.04.2029 |
| Gomel | Ivan Malevich | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2029 |
| Maccabi Netanya | Ben Atzili | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2029 |
| River Plate | Angel Valdez | Aktif | 40% | 1 | 21.04.2029 |
| Colchester United | David Jackson | Aktif | 75% | 3 | 16.04.2029 |
| Vanspor | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2029 |
| Neftchi | Odil Akhmedov | Aktif | 40% | 1 | 29.03.2029 |
| Manisa FK | Umut Yazici | Aktif | 40% | 1 | 27.03.2029 |
| Poltava | Oleksiy Vanat | Aktif | 40% | 1 | 26.03.2029 |
| Ypsonas | Petros Economides | Aktif | 40% | 1 | 21.03.2029 |
| Polokwane City | Mandla Manyama | Aktif | 67% | 2 | 13.03.2029 |
| Imishli | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 11.03.2029 |
| Kapfenberg | Gernot Ilsanker | Aktif | 40% | 1 | 11.03.2029 |
| Moss | Sander Ajer | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2029 |
| Dukla Banská Bystrica | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 08.03.2029 |
| Barnet | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 07.03.2029 |
| Deportes Santa Cruz | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 18.02.2029 |