| Kulüp | Gözlemci | Durum | Güven | İzlendi | Son Gözlem |
|---|---|---|---|---|---|
| Astana | Yeldos Nuserbayev | Rapor Hazır | 67% | 2 | 24.05.2030 |
| Austria Klagenfurt | Wolfgang Arnautovic | Rapor Hazır | 67% | 2 | 24.05.2030 |
| Hamrun Spartans | Noel Caruana | Aktif | 40% | 1 | 24.05.2030 |
| Polokwane City | Keagan Kekana | Rapor Hazır | 83% | 5 | 24.05.2030 |
| St. Louis CITY SC | Ryan Reyna | Aktif | 40% | 1 | 24.05.2030 |
| Istanbulspor | Gokhan Tufan | Rapor Hazır | 67% | 2 | 23.05.2030 |
| Melbourne Victory | Mark Martin | Aktif | 40% | 1 | 22.05.2030 |
| Pakhtakor | Mirzo Ismailov | Aktif | 40% | 1 | 22.05.2030 |
| Schwarz-Weiß Bregenz | Andrés Vargas | Aktif | 40% | 1 | 21.05.2030 |
| Auckland City | Alex McCowatt | Rapor Hazır | 75% | 3 | 20.05.2030 |
| PK-35 | Jasse Pukki | Rapor Hazır | 67% | 2 | 20.05.2030 |
| Saba | Ali Beiranvand | Aktif | 40% | 1 | 19.05.2030 |
| Kolkheti-1913 Poti | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 17.05.2030 |
| Chaves | Vitor Vieira | Aktif | 40% | 1 | 16.05.2030 |
| AEL Larisa | Leonidas Vrousai | Aktif | 40% | 1 | 15.05.2030 |
| Erzurumspor | Muhammed Unai | Aktif | 40% | 1 | 14.05.2030 |
| Brusque | Carlos Rodrigues | Aktif | 40% | 1 | 12.05.2030 |
| Asteras | Emmanouil Tsimikas | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2030 |
| Athens Kallithea | Manolis Mavropanos | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2030 |
| CSKA Sofia | Georgi Zanev | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2030 |
| Ypsonas | Marios Elia | Aktif | 40% | 1 | 11.05.2030 |
| Al Jazira | Ali Hussain | Aktif | 40% | 1 | 10.05.2030 |
| Neftchi | Eldor Ganiev | Aktif | 40% | 1 | 10.05.2030 |
| Persija | Bimo Asnawi | Rapor Hazır | 83% | 5 | 10.05.2030 |
| Vaprus | Markus Dmitrijev | Rapor Hazır | 75% | 3 | 10.05.2030 |
| Orebro | Viktor Olsen | Aktif | 40% | 1 | 09.05.2030 |
| Spaeri | Davit Mchedlidze | Aktif | 40% | 1 | 09.05.2030 |
| Deportes Copiapó | Matias Sanchez | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2030 |
| Samgurali Tskaltubo | Mamuka Mikautadze | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2030 |
| São José | Fernando Moura | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2030 |
| Lecco | Samuele Bosco | Aktif | 40% | 1 | 06.05.2030 |
| Chornomorets | Maksym Vanat | Aktif | 40% | 1 | 05.05.2030 |
| Croatia Zmijavci | Mislav Lovren | Rapor Hazır | 75% | 3 | 05.05.2030 |
| Esbjerg | Joachim Vestergaard | Rapor Hazır | 67% | 2 | 05.05.2030 |
| Anorthosis | Grigoris Loizou | Aktif | 40% | 1 | 04.05.2030 |
| AEL | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 03.05.2030 |
| Lokomotiv Plovdiv | Stoycho Chochev | Aktif | 40% | 1 | 03.05.2030 |
| Gabala | Emin Jafarov | Aktif | 40% | 1 | 02.05.2030 |
| Real Bamako | Samba Sidibe | Aktif | 40% | 1 | 02.05.2030 |
| Spartak Trnava | Dominik Weiss | Aktif | 40% | 1 | 01.05.2030 |
| Crotone | Samuele Natale | Rapor Hazır | 80% | 4 | 29.04.2030 |
| Lyn | Magnus Odegaard | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2030 |
| Meizhou Hakka | Song Chenjie | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2030 |
| Siah Jamegan | Ahmad Jahanbakhsh | Aktif | 40% | 1 | 26.04.2030 |
| Felgueiras | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 25.04.2030 |
| Iberia 1999 | Archil Qazaishvili | Rapor Hazır | 67% | 2 | 25.04.2030 |
| Teruel | Interim Coach | Aktif | 40% | 1 | 25.04.2030 |
| PAEEK | Georgios Nicolaou | Aktif | 40% | 1 | 24.04.2030 |
| Rentistas | Daniel Cardozo | Aktif | 40% | 1 | 24.04.2030 |
| Kastrioti Krujë | Andrea Muco | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Millwall | Nathan James | Aktif | 40% | 1 | 23.04.2030 |
| Dukla Banská Bystrica | Stefan Strelec | Aktif | 40% | 1 | 18.04.2030 |
| Cittadella | Manuel Ravelli | Aktif | 40% | 1 | 16.04.2030 |
| DAC Dunajska Streda | Miroslav Bero | Aktif | 40% | 1 | 14.04.2030 |
| Zira | Ruslan Huseynov | Aktif | 40% | 1 | 13.04.2030 |
| Kukësi | Petro Maçolli | Aktif | 40% | 1 | 12.04.2030 |
| Volta Redonda | Rafael Cunha | Aktif | 40% | 1 | 11.04.2030 |
| Salernitana | Gregorio Dalla Valle | Aktif | 40% | 1 | 08.04.2030 |
| MFK Skalica | Stefan Sestak | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2030 |
| Sandefjord | Stefan Haaland | Aktif | 40% | 1 | 31.03.2030 |
| Paksi | Zsolt Sallai | Rapor Hazır | 67% | 2 | 26.03.2030 |
| Hatayspor | Volkan Calhanoglu | Aktif | 40% | 1 | 22.03.2030 |
| Saba | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.03.2030 |
| PAS Giannina | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 12.03.2030 |
| Opatija | Daniel Boric | Aktif | 40% | 1 | 10.03.2030 |
| Crotone | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 23.02.2030 |
| APOEL | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.02.2030 |
| Polokwane City | Oyuncu İzleme Departmanı | Rapor Hazır | 75% | 3 | 07.02.2030 |
| Angers SCO | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 69% | 1 | 27.08.2029 |
| FC Lorient | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 79% | 1 | 13.08.2029 |
| USM Khenchela | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 17.07.2029 |
| Manisa FK | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 10.06.2029 |
| Brisbane Roar | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 31.05.2029 |
| USM Khenchela | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 67% | 2 | 27.05.2029 |
| Hapoel Kiryat Shmona | Tomer Natcho | Aktif | 67% | 2 | 12.05.2029 |
| Haras El Hodoud | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 09.05.2029 |
| Adana Demirspor | Ozan Kabak | Aktif | 40% | 1 | 07.05.2029 |
| CS Constantine | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 75% | 3 | 22.04.2029 |
| Hapoel Kiryat Shmona | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 20.04.2029 |
| JS Kabylie | Oyuncu İzleme Departmanı | Aktif | 40% | 1 | 15.04.2029 |
| Victoria United | Stephane Ganago | Aktif | 40% | 1 | 21.03.2029 |
| RC Strasbourg | Raymond Guérin | Önerilen | 0% | 0 |