| TV Revenue | $49K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $9K |
| Player Wages | $1.5M |
| Staff Wages | $50K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $1K |
| Loan Fees (Out) | $48K |
| Facility Maintenance | $155K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $59K | $1.8M | $-1.7M | $-298K |
| Sep 2026 | $56K | $558K | $-502K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |