| TV Revenue | $22K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $1K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $34K |
| Player Wages | $541K |
| Staff Wages | $52K |
| Transfer Amortization | $604 |
| Debt Interest | $895 |
| Loan Fees (Out) | $99K |
| Facility Maintenance | $115K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $57K | $809K | $-752K | $-272K |
| Sep 2026 | $55K | $564K | $-508K | $479K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |