| TV Revenue | $404K |
| TV Placement Bonus | $81K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $17K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $559K |
| Staff Wages | $92K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $210K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $582K | $860K | $-278K | $4.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |