| TV Revenue | $22K |
| TV Placement Bonus | $4K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $1K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $367K |
| Staff Wages | $50K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $148K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $32K | $565K | $-533K | $1.0M |
| Sep 2026 | $192K | $514K | $-322K | $1.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |