| TV Revenue | $6.2M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $426K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $848K |
| Player Wages | $11.7M |
| Staff Wages | $140K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $311K |
| Facility Maintenance | $863K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $7.5M | $13.0M | $-5.5M | $43.9M |
| Sep 2026 | $16.1M | $11.2M | $5.0M | $49.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $44.5M |