| TV Revenue | $54K |
| TV Placement Bonus | $11K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $3K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $24K |
| Player Wages | $83K |
| Staff Wages | $42K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $145K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $102K | $270K | $-168K | $770K |
| Sep 2026 | $79K | $322K | $-243K | $1.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |