| TV Revenue | $697K |
| TV Placement Bonus | $70K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $43K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $887K |
| Player Wages | $5.7M |
| Staff Wages | $81K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $542K |
| Facility Maintenance | $434K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $9.8M | $6.7M | $3.0M | $42.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $44.5M |