| TV Revenue | $6K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $447 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $438K |
| Staff Wages | $28K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $7K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $95K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $6K | $569K | $-563K | $-1.2M |
| Oct 2026 | $6K | $607K | $-600K | $-654K |
| Sep 2026 | $6K | $441K | $-435K | $-54K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |