| TV Revenue | $177K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $43K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $39K |
| Player Wages | $2.2M |
| Staff Wages | $79K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $5K |
| Facility Maintenance | $186K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $259K | $2.5M | $-2.2M | $2.5M |
| Sep 2026 | $1.6M | $1.7M | $-60K | $5.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |