| TV Revenue | $115K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $8K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $79K |
| Player Wages | $104K |
| Staff Wages | $79K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $18K |
| Facility Maintenance | $268K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $1.3M | $468K | $824K | $8.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.0M |