Income Breakdown
| TV Revenue | $6.6M |
| TV Placement Bonus | $658K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $476K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $9.0M |
| Staff Wages | $115K |
| Transfer Amortization | $885K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $1.4M |
| Facility Maintenance | $934K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$8.4M |
$12.3M |
$-3.9M |
$75.2M |
| Oct 2026 |
$8.0M |
$16.2M |
$-8.3M |
$78.2M |
| Sep 2026 |
$27.8M |
$13.9M |
$13.8M |
$85.6M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$114.3M |