| TV Revenue | $45K |
| TV Placement Bonus | $9K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $12K |
| Player Wages | $195K |
| Staff Wages | $43K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $29K |
| Facility Maintenance | $193K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $77K | $460K | $-383K | $2.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.0M |