| TV Revenue | $2.7M |
| TV Placement Bonus | $531K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $143K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $8.3M |
| Staff Wages | $105K |
| Transfer Amortization | $71K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $488K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $3.9M | $8.9M | $-5.1M | $36.9M |
| Sep 2026 | $5.2M | $4.4M | $847K | $41.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $44.5M |