| TV Revenue | $1.9M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $163K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $758K |
| Player Wages | $9.3M |
| Staff Wages | $80K |
| Transfer Amortization | $108K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $69K |
| Facility Maintenance | $407K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $2.8M | $9.9M | $-7.1M | $7.5M |
| Sep 2026 | $3.3M | $15.3M | $-12.0M | $14.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |