| TV Revenue | $29K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $1.2M |
| Staff Wages | $39K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $6K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $75K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $31K | $1.4M | $-1.3M | $-938K |
| Sep 2026 | $41K | $548K | $-507K | $382K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $889K |