| TV Revenue | $42K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $3K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $27K |
| Player Wages | $680K |
| Staff Wages | $65K |
| Transfer Amortization | $4K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $155K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $72K | $904K | $-833K | $851K |
| Sep 2026 | $97K | $748K | $-651K | $1.7M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |