| TV Revenue | $25K |
| TV Placement Bonus | $5K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $3K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $77K |
| Player Wages | $634K |
| Staff Wages | $44K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $80K |
| Facility Maintenance | $126K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $114K | $884K | $-770K | $3.7M |
| Sep 2026 | $36K | $650K | $-614K | $4.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |