| TV Revenue | $458K |
| TV Placement Bonus | $46K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $9K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $659K |
| Staff Wages | $54K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $264K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $558K | $977K | $-419K | $16.1M |
| Sep 2026 | $15.8M | $732K | $15.0M | $16.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |