Income Breakdown
| TV Revenue | $6.6M |
| TV Placement Bonus | $664K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $254K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $4.9M |
| Staff Wages | $115K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $790K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$20.2M |
$5.8M |
$14.4M |
$55.1M |
| Oct 2026 |
$15.6M |
$7.3M |
$8.3M |
$40.7M |
| Sep 2026 |
$18.8M |
$4.2M |
$14.6M |
$32.4M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$17.8M |