Income Breakdown
| TV Revenue | $6K |
| TV Placement Bonus | $1K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $352 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
Expense Breakdown
| Player Wages | $146K |
| Staff Wages | $22K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $105K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Dec 2026 |
$9K |
$273K |
$-264K |
$551K |
| Nov 2026 |
$8K |
$278K |
$-271K |
$815K |
| Oct 2026 |
$8K |
$286K |
$-279K |
$1.1M |
| Sep 2026 |
$215K |
$351K |
$-136K |
$1.4M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.5M |