| TV Revenue | $2K |
| TV Placement Bonus | $174 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $686 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $348K |
| Staff Wages | $20K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $504 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $70K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $3K | $439K | $-436K | $-117K |
| Sep 2026 | $3K | $184K | $-181K | $319K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |