| TV Revenue | $246K |
| TV Placement Bonus | $25K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $14K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $56K |
| Player Wages | $1.4M |
| Staff Wages | $50K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $24 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $85K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $364K | $1.5M | $-1.1M | $-43K |
| Sep 2026 | $42K | $843K | $-801K | $1.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |