| TV Revenue | $60K |
| TV Placement Bonus | $6K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $3K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $10K |
| Player Wages | $731K |
| Staff Wages | $43K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $6K |
| Facility Maintenance | $216K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $86K | $996K | $-910K | $17.0M |
| Sep 2026 | $15.9M | $492K | $15.4M | $17.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |