| TV Revenue | $1.9M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $86K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $91K |
| Player Wages | $2.5M |
| Staff Wages | $98K |
| Transfer Amortization | $31K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $173K |
| Facility Maintenance | $421K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $2.1M | $3.2M | $-1.1M | $13.6M |
| Sep 2026 | $3.9M | $1.8M | $2.0M | $15.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.2M |