| TV Revenue | $415K |
| TV Placement Bonus | $42K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $17K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $162K |
| Player Wages | $2.9M |
| Staff Wages | $73K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $1K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $115K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $678K | $3.1M | $-2.4M | $-145K |
| Sep 2026 | $939K | $1.2M | $-305K | $2.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |