| TV Revenue | $6.8M |
| TV Placement Bonus | $1.4M |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $254K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $1.8M |
| Player Wages | $5.8M |
| Staff Wages | $148K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $10.1M |
| Facility Maintenance | $890K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $29.9M | $16.9M | $13.0M | $42.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $57.1M |