| TV Revenue | $1.3M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $62K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $44K |
| Player Wages | $1.2M |
| Staff Wages | $105K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $176K |
| Facility Maintenance | $500K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $2.9M | $2.0M | $884K | $30.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |