| TV Revenue | $4K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $319 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $21K |
| Player Wages | $238K |
| Staff Wages | $31K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $24K |
| Facility Maintenance | $65K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2026 | $145K | $358K | $-213K | $295K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |