Income Breakdown
| TV Revenue | $323K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $17K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $197K |
Expense Breakdown
| Player Wages | $1.3M |
| Staff Wages | $84K |
| Transfer Amortization | $7K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $75K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$537K |
$1.4M |
$-906K |
$864K |
| Oct 2026 |
$467K |
$2.4M |
$-2.0M |
$1.8M |
| Sep 2026 |
$446K |
$1.5M |
$-1.0M |
$3.7M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$5.1M |