| TV Revenue | $1.3M |
| TV Placement Bonus | $267K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $35K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $60K |
| Player Wages | $2.3M |
| Staff Wages | $74K |
| Transfer Amortization | $3K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $42K |
| Facility Maintenance | $452K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $5.2M | $2.9M | $2.3M | $20.2M |
| Sep 2026 | $16.1M | $712K | $15.4M | $22.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $7.6M |