| TV Revenue | $2.5M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $57K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $1.9M |
| Staff Wages | $62K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $135K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $2.5M | $2.1M | $376K | $797K |
| Oct 2026 | $717K | $2.3M | $-1.6M | $420K |
| Sep 2026 | $664K | $1.2M | $-541K | $2.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |