| TV Revenue | $193K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $43K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $38K |
| Player Wages | $1.5M |
| Staff Wages | $65K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $212K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $274K | $1.8M | $-1.5M | $1.7M |
| Sep 2026 | $57K | $1.7M | $-1.6M | $3.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |