Income Breakdown
| TV Revenue | $107K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $6K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $3K |
Expense Breakdown
| Player Wages | $449K |
| Staff Wages | $49K |
| Transfer Amortization | $2K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $6K |
| Facility Maintenance | $113K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Dec 2026 |
$116K |
$620K |
$-504K |
$2.5M |
| Nov 2026 |
$25K |
$579K |
$-554K |
$3.0M |
| Oct 2026 |
$22K |
$633K |
$-611K |
$3.6M |
| Sep 2026 |
$2.7M |
$259K |
$2.4M |
$4.2M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.9M |