| TV Revenue | $29K |
| TV Placement Bonus | $6K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $2K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $401K |
| Staff Wages | $33K |
| Transfer Amortization | $1K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $152K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $3.2M | $587K | $2.7M | $18.7M |
| Sep 2026 | $15.6M | $185K | $15.5M | $16.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $635K |