| TV Revenue | $2.6M |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $143K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $736K |
| Player Wages | $5.3M |
| Staff Wages | $99K |
| Transfer Amortization | $42K |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $630K |
| Facility Maintenance | $451K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $3.5M | $6.5M | $-3.0M | $25.0M |
| Sep 2026 | $2.8M | $4.5M | $-1.7M | $28.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $31.8M |