| TV Revenue | $199 |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $171 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $372 |
| Player Wages | $98K |
| Staff Wages | $17K |
| Transfer Amortization | $125 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $70K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $742 | $185K | $-184K | $178K |
| Sep 2026 | $2K | $116K | $-113K | $381K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |