| TV Revenue | $790 |
| TV Placement Bonus | $79 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $45 |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $58K |
| Staff Wages | $26K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $4K |
| Loan Fees (Out) | $0 |
| Facility Maintenance | $85K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $993 | $173K | $-172K | $-428K |
| Oct 2026 | $3K | $184K | $-181K | $-256K |
| Sep 2026 | $21K | $196K | $-175K | $-75K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $100K |