Income Breakdown
| TV Revenue | $381K |
| TV Placement Bonus | $0 |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $11K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $105K |
Expense Breakdown
| Player Wages | $1.2M |
| Staff Wages | $58K |
| Transfer Amortization | $979 |
| Debt Interest | $10K |
| Loan Fees (Out) | $10K |
| Facility Maintenance | $165K |
Income & Expenses
| Month |
Income |
Expenses |
Net Monthly |
Balance |
| Nov 2026 |
$496K |
$1.4M |
$-946K |
$-1.7M |
| Oct 2026 |
$493K |
$2.3M |
$-1.8M |
$-786K |
| Sep 2026 |
$600K |
$1.4M |
$-804K |
$1.1M |
| Aug 2026 |
$0 |
$0 |
$0 |
$1.9M |