| TV Revenue | $803K |
| TV Placement Bonus | $161K |
| Matchday Revenue | $0 |
| Sponsorship | $0 |
| Merchandising | $38K |
| Domestic Cup Prize | $0 |
| Continental Prize | $0 |
| Prize Money | $0 |
| Loan Fees (In) | $0 |
| Player Wages | $1.5M |
| Staff Wages | $82K |
| Transfer Amortization | $0 |
| Debt Interest | $0 |
| Loan Fees (Out) | $48K |
| Facility Maintenance | $460K |
| Month | Income | Expenses | Net Monthly | Balance |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1.2M | $2.1M | $-927K | $18.0M |
| Sep 2026 | $5.3M | $1.4M | $3.9M | $18.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $15.0M |